DANIEL RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 295 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 295 elementów

DANIEL RUBINETTERIE

Producent: Daniel Rubinetterie

Urodzony w 1985 roku Daniel Rubinetterie to włoski producent baterii designerskich. Jej oferta zawsze charakteryzowała się estetyką i osobliwością rozwiązań.

Daniel jest synonimem wyrafinowania, pasji, nowych pomysłów i technologii oraz jest zaangażowany w promowanie wartości produkcji "Made in Italy" we Włoszech i za granicą.

Ze swojej fabryki pod Mediolanem Daniel zrewolucjonizował klasyczne podejście do produkcji baterii, tworząc firmowe techniki zdobnicze, skupiając się na oryginalności kreacji, bateria została podniesiona z czysto funkcjonalnej roli, aby stać się odpowiednim elementem meblowym, który może być doskonale zintegrowane z wyjątkowością poszczególnych projektów .

Daniel dąży do tego, aby zawsze dostarczać wysoce konfigurowalny produkt, łatwo dostosowany do konkretnych potrzeb klienta, aby skonkretyzować czystą ekspresję każdego osobistego gustu.

Każda linia baterii została zaprojektowana z wielką starannością i skatalogowana z szerokim wyborem wykończeń i dekoracji w wyniku intensywnych studiów nad wzorami, kształtami i nowymi trendami.

Dekoracja zastrzeżona znakiem towarowym techniki jonowe Dekora i Dekora Sense otwierają się na niezliczone możliwe kombinacje: oprócz klasycznych malowanych wykończeń kolorowe ocynkowane, postarzane i szczotkowane, metaliczne odcienie, granit, płaskorzeźby ton w ton, dekoracje w stylu pop-art, motywy adamaszkowe i wiele więcej.

Dzięki tym innowacyjnym umiejętnościom technicznym, nowocześnie zaprojektowane baterie podkreślają ich efekt wizualny, podczas gdy bardziej tradycyjne linie są wzbogacone o nowe odcienie.

W ten sposób baterie mają wyłączny udział w projektowaniu mebli, z pewnością w pełni spełniając gusta i wymagania wszystkich Klienci z wielką chęcią wyróżnienia się i wyrażenia własnej osobowości

zawsze zwracający uwagę na jakość produktów.

Który wybiera Daniel Rubinetterie to konsument wymagający, poszukujący innowacyjnych rozwiązań i wysokich standardów jakości dla długotrwałego działania.

Dla Od 30 lat Daniel Rubinetterie wychodzi naprzeciw temu rynkowi, zapewniając staranną obsługę, wybierając z wielką starannością najlepsze materiały, wykorzystując najnowocześniejsze technologie produkcyjne. technik i przeprowadzanie drobiazgowych testów na każdym przedmiocie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek