DAMIANO LATINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DAMIANO LATINI

Producent: Damiano Latini

Damiano Latini. Piętnaście lat temu, kiedy nasza firma stawiała pierwsze kroki w świecie kuchni, nie wyobrażaliśmy sobie, żebyśmy w krótkim czasie znaleźli się w gronie najważniejszych dostawców krajowych i międzynarodowych marek. Wkrótce dodaliśmy produkcję uchwytów, produkcję regałów kuchennych i akcesoriów meblowych, które są teraz naszym punktem honoru ze względu na kreatywność, funkcjonalność i innowacyjny design

Twoja przestrzeń życiowa, Twoje codzienne gesty i Twoje różne wymagania, które są w połączeniu z własnymi nawykami i osobowością, są kluczowymi punktami, które skłaniają Cię do wyobrażenia sobie nowych kreacji, tymczasem niektóre z nich mogą już stać się częścią Twojego życia, nawet tego nie zauważając.

Kreatywne kombinacje

Każdy nasz produkt jest stworzony, aby dawać możliwość umeblowania i zaprojektowania dowolnej przestrzeni w prosty i funkcjonalny sposób, zgodnie z Twoimi pomysłami, osobowością i stylem. Formy, kolory i materiały są narzędziem, którego używamy do tworzenia oryginalnych połączeń i innowacyjnych rozwiązań, które na nowo rysują kontury Twojej codzienności, które najlepiej do Ciebie pasują Twój dom, Twoje biuro będą zawsze nowe, pozostając tą samą życiową przestrzenią, którą Ty zamieszkać, zmieniając się wraz z Tobą i ewolucją Twojej osobistej historii, aby stworzyć potencjalną i nieskończoną kompozycję.

Akcesoria do wyposażenia

Często odczuwamy potrzebę zmiany organizacji przestrzeni, podzielenia jej lub po prostu umeblowania w najbardziej funkcjonalny sposób. Zdarza się jednak, że musimy zrezygnować z tego pomysłu z powodu braku rozwiązań lub aby uniknąć dewastacji naszego domu.

Stworzyliśmy nasze dodatki do mebli, aby zaspokoić te potrzeby. Są uniwersalne, praktyczne, o nowoczesnym i racjonalnym designie, dopasowują się do każdej przestrzeni i stały się nieodzowną częścią jej żywotności. Nasze akcesoria meblowe to narzędzia do wyrażenia własnego stylu i realizacji własnej wizji domu.

Uchwyty

Czy jeden szczegół może całkowicie zmienić styl domu? Oczywiście pod warunkiem, że jej obecność jest stała, ale lekka, prawie niezauważalna.

Podobnie jak obecność klamki. Nasze uchwyty mają dużą różnorodność wzorów i zastosowań. Są wynikiem szczegółowej analizy materiału i formy, ergonomii i komfortu. Stworzone są po to, aby każdy mógł nadać osobisty charakter codziennym otworom swojej intymności.

Regał kuchenny

Niezbędny system regałów to nasi codzienni sprzymierzeńcy, dzięki którym przestrzeń kuchenna staje się wygodna i funkcjonalna. Dlatego od wielu lat badamy innowacyjne rozwiązania i materiały, dzięki którym są one nie tylko doskonałe w użytkowaniu, ale także ładne i kolorowe. Jako prawdziwa część wnętrza dopasowują się do każdego stylu, dopełniając projekt i stając się „brakującym elementem”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek