DALIFORM GROUP

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DALIFORM GROUP

Producent: Daliform Group

Grupa Daliform jest wiodącą firmą w tworzeniu i produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych dla branży budowlanej.

Dzięki wysoko wykwalifikowanemu zespołowi inżynierów, firma nadal jest „wylęgarnią szeroko udanych innowacji”

innowacje, które znacznie usprawniły metody budowy w porównaniu z ostatnie dwie dekady, ze szczególnym uwzględnieniem wentylowanych pustych przestrzeni podpodłogowych (IGLU'® i ATLANTIS, dwukierunkowych pustych płyt (U-BOOT BETON®) i jednokierunkowych pustych przestrzeni (U-BAHN BETON®) do trawników dostępnych dla pojazdów ( PRATOPRATICO®, ECO Pratopratico®, Easy Park®, Easy Ride, V-Green®).

Daliform Group srl od 2009 roku odziedziczyła prestiżowe i ekskluzywne dziedzictwo wiedzy i umiejętności po Daliform srl z Pordenone, które od 1993 roku charakteryzuje się jego zdolność do tworzenia zaawansowanych produktów budowlanych z produktów pochodzących z recyklingu, aby ostatecznie rozwiązać problem rosnącej wilgotności, a także stężenia gazu Radon wydobywającego się z pod powierzchnią.

Ten przedsiębiorca w Inicjatywa została zainicjowana na początku lat 90. w związku z ustawą Regionu Friuli Venezia Giulia (nr 44 z dnia 23 sierpnia 1985 r.), która po raz pierwszy we Włoszech szczegółowo regulowała obowiązek stosowania wentylowanych wnęk podpodłogowych ze względu na koncentracja gazu Radon w regionie.

W porównaniu do tradycyjnych realizacji (ściany i pustaki lub poddasze) firma Daliform srl zaproponowała własny innowacyjny i rewolucyjny system szalunków IGLU, który w krótkim czasie odniósł spektakularny sukces.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek