DALDOSS ELEVETRONIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DALDOSS ELEVETRONIC

Producent: Daldoss Elevetronic

Daldoss Elevetronic to nowoczesna firma rodzinna zarządzana przez drugie i trzecie pokolenie. Dumny ze swojej niezależności Daldoss zamierza utrzymać ją na dłuższą metę. To założenie doprowadziło do naszej wizji: być najlepszym wyborem dla naszych klientów na rynku dźwigów i dźwigów towarowych do wszystkich zastosowań komercyjnych i małych budynków mieszkalnych. Stać się firmą światowej klasy, bardziej niż kiedykolwiek znaną ze swojej tradycji, wiedzy i innowacji. Daldoss zamierza skoncentrować się na swoich klientach, działać w doskonały sposób i stale poprawiać swoje wyniki, aby oferować swoim klientom produkty i usługi, które reprezentują najlepsze rozwiązanie dostępne na rynku.

NOWOCZESNA FIRMA RODZINNA OD PONAD 70 LAT 3 pokolenia do prowadzenia stale rozwijający się biznes

ŚWIAT, NASZ RYNEK Bycie nowoczesną firmą światowej klasy oznacza stawienie czoła globalnemu rynkowi z pewnością, że będziemy w stanie zapewnić jakość, wiedzę i innowacyjność nawet najbardziej wymagającym klientom. Dlatego dzień po dniu firma Daldoss zbudowała sieć partnerów i partnerstw zawodowych z dwoma konkretnymi celami: z jednej strony sprzyjać rozpoznawaniu i wizerunkowi marki korporacyjnej, a z drugiej strony promować sprzedaż produktów. we Włoszech i za granicą. Dlatego dzisiaj, bardziej niż kiedykolwiek, dzięki nowej „wizji rynkowej” Daldoss może ugruntować swoją pozycję na całym świecie.

POCHODZENIE: OBCIĄŻONY DŁUGOWIECZNYM DOŚWIADCZENIEM Biuro Meccaniche Daldoss zostało założone w 1945 roku pod koniec wojny światowej II. W krótkim czasie jej produkty przekształciły mały warsztat w konkurencyjną firmę, która jest w stanie zapewnić sobie wiodącą pozycję na rynku dźwigów i dźwigów towarowych. Na początku lat 60. ciągły nacisk firmy na innowacje technologiczne i produktowe doprowadził do pomysłu opracowania małego, wysoko uprzemysłowionego dźwigu towarowego. Z okazji 15. Międzynarodowej Wystawy Wynalazków w 1966 roku w Brukseli, Corrado Daldoss został nagrodzony złotym medalem za pierwszą windę towarową ze sterowaniem elektronicznym Microlift. Od razu stał się komercyjnym sukcesem.

Z MAŁYCH WARSZTATÓW DO FIRMY ŚWIATOWEJ KLASY Firma Daldoss Elevetronic SpA została założona w 1970 roku, kiedy to wyprodukowano również tysięczny Microlift. Reputacja kompetentnego, wiodącego producenta przekroczyła granice Europy, a firma stopniowo zaczęła eksportować za granicę: włoska marka dotarła do Australii, Singapuru, Stanów Zjednoczonych i RPA. W latach dziewięćdziesiątych firma była pionierem koncepcji jakości i była pierwszą włoską firmą dźwigową, która otrzymała Certyfikat Jakości ISO 9001. Cztery gamy produktów, które dziś stanowią rdzeń oferty produktowej Daldoss – Microfreight, winda przemysłowa do towarów, Easylife, winda kompaktowa i Level, winda platformowa do budynków mieszkalnych – ugruntowały swoją pozycję na rynku i dołączyły do Microlift. W 2000 roku strategia produkcyjna została przekształcona w Lean Manufacturing, a asortyment produktów został unowocześniony poprzez rozszerzenie gamy Level i Microfreight oraz dodanie EasyGo, nowej windy MRL. Daldoss to rozwiązanie, które zapewnia jakość, doświadczenie i wysoce innowacyjny wgląd architektom i projektantom, profesjonalistom budowlanym, prywatnym właścicielom i windom.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek