DADRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

DADRA

Producent: Dadra

DADRA to firma rodzinna czwartego pokolenia, specjalizująca się w produkcji mebli ponadczasowych, eklektycznych i współczesnych, industrialnych, szykownych, retro i vintage.

Jej wartością wyróżniającą jest bezpośrednie traktowanie, bliskość, konkurencyjność, wytrwałość, prężność i trwałość pokoleniowa. Dzięki tym wartościom Dadra produkuje ekskluzywne meble dla różnych franczyz, restauracji i hoteli, a także meble na zamówienie dla projektantów wnętrz, dekoratorów i architektów.

Dadra tworzy, projektuje i produkuje swoje meble w swoich zakładach. Łączy produkcję rzemieślniczą i przemysłową przy użyciu naturalnych, ekologicznych i nadających się do recyklingu materiałów, takich jak drewno i żelazo, z naturalnym wykończeniem, które podkreśla istotę kreacji.

W tym celu dysponuje wykwalifikowanym personelem i maszynami do obsługi różnych działów, takich jak biuro techniczne gdzie propozycje i nowe projekty są analizowane i opracowywane, metalurgia, w której wytwarzają niestandardowe serie i opracowują prototypy z rurek i litego żelaza, a także różne prasy i maszyny specjalizujące się w gięciu rur, wytwarzanie szafek, gdzie obrabiać drewno, wybierając spośród kufer najlepsze części do produkcji desek i wszelkie dodatki do produktów, ciśnieniowa kabina lakiernicza do zabezpieczenia i kolorowania oraz wreszcie tapicerka i odzież gdzie ubrać mebel.

Dadra: gwarancja jakości i trwałości Gwarancja ciągłości w czasie jego ponadczasowych i wysokiej jakości produktów pozwala Dadra na dostarczanie rozwiązań zarówno w zakresie konserwacji, jak i wymiany tym samym, utrzymując rozwój niektórych modeli powyżej 30 lat, przyczyniając się tym samym do gospodarki o obiegu zamkniętym.

Dzięki szerokiemu asortymentowi ponad 500 pozycji, wystawionych w ich salonie, katalog odpowiada na potrzeby i trendy rynku zarówno w dwudziestowiecznych przeprojektowaniach, jak i nowych projektach wynikających z ciągłej troski o wytwarzanie współczesnych produktów z metalu, drewna i tekstyliów. Dostawcy Dadra są w większości lokalni i krajowi, co gwarantuje ciągłość jakości i dostaw. Zaufanie i zaangażowanie wykute przez 40 lat są i zawsze będą priorytetem.

Dadra dostarcza rozwiązania dla Twoich potrzeb i kreatywnie realizuje Twoje projekty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek