DAB PUMPS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DAB PUMPS

Producent: Dab Pumps

Firma DAB Pumps została założona w 1975 roku we Włoszech, a dziś jest światowym liderem w zakresie technologii uzdatniania wody. DAB liczy ponad 1500 pracowników na całym świecie

centrala DAB znajduje się w Mestrino-Padua i posiada biura sprzedaży i zakłady produkcyjne w dwudziestu krajach. Jej produkty docierają do ponad 150 krajów.

Inteligentny produkt, przyjazne dla użytkownika technologie, ekologiczna dusza, niezawodność i wydajność to podstawowe elementy produktów DAB. 40 lat sukcesu technologii zawsze ukierunkowanej na komfort instalatorów i klientów, z wysoką wydajnością w konkurencyjnych cenach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek