CUF MILANO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów

CUF MILANO

Producent: CUF Milano

CUF Milano to marka Centrufficio spa

Centrufficio Loreo spa zostało założone w 1986 roku przez Roberto Motti, początkowo jako sprzedawca mebli biurowych i ścianek działowych, a od połowy lat 90. stał się producentem mebli biurowych, siedzisk i ścianki działowe.

W ciągu lat firma Centrufficio spa otworzyła 20 salonów ze swoją marką w północnych Włoszech, trzy magazyny i trzy zakłady produkcyjne, coraz bardziej specjalizując się również w realizacji pod klucz. W rzeczywistości, Centrufficio spa ma zespół 12 architektów , specjalizujący się w środowisku biurowym zarówno w zaawansowanym kontakcie, jak iw projektowaniu wykonawczym.

W 2009 r. towarzystwo powiększa się o córkę Roberto Mottiego, Rossanę, a następnie dwie siostry Chiara i Aurora.

MADE IN MILANO Made in Italy, a dokładniej „made in Milano”, zawsze było dla Centrufficio motywem dumy: całe projekty i meble są projektowane w stolicy designu. Z Mediolanu zaczyna się pomysł, a także rysunek techniczny i prototyp. Z tego powodu w 2017 roku Centrufficio założyło markę CUF Milano, wzywając w ten sposób do zwrócenia uwagi na znaczenie produktu wysokiej jakości, który musi być zarówno funkcjonalny, jak i wykonany z wysokiej jakości materiałów, ze szczególną dbałością o środowisko i przepisy bezpieczeństwa.DESIGNERSCUF Milano rozpoczyna w 2017 roku współpracę w zakresie nowych linii wprowadzonych na międzynarodowych targach „Orgatec” z czterema znanymi projektantami: Progetto CMR, Daniele Lo Scalzo Moscheri, John Bennett, Sakura Adachi. CUF Milano posiada również dział R&D, który zajmuje się projektowaniem nowych linii mebli i ścianek działowych.

DESIGNCRACYJednym z najważniejszych aspektów celu Centrufficio jest „designcracy”, czyli możliwość sprzedaży nowoczesnych, wysokiej jakości i designerskich produktów nie tylko nieliczne fabryki, które mogą pozwolić sobie na ogromne wydatki, ale także społeczeństwa, które wierzą w znaczenie innowacyjnego i ergonomicznego środowiska pracy, ale nie mogą w to zainwestować ogromnych pieniędzy.

GOTOWA DOSTAWA Innym ważnym aspektem misji Centrufficio jest utrzymanie dużej ilości produktów gotowych do dostawy w magazynach, dzięki czemu nawet jeśli projekt nie ma czasu czekać tygodniami na dostawę, możemy wesprzeć Architekta i wykonawcę oszczędzając czas. Nasze magazyny o łącznej powierzchni 30.000 m2

CERTYFIKATY ŚRODOWISKOWE Centrufficio spa posiada certyfikat UNI EN ISO 9001 w zakresie systemu jakości oraz OHSAS 18001 w zakresie bezpieczeństwa pracowników. Prowadzimy również politykę środowiskową dla UNI EN ISO 14001. Wszystkie produkty są certyfikowane zgodnie z nowszymi przepisami UNI EN. Nasze ścianki działowe posiadają certyfikat CE oraz ETA.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek