CUCINE LUBE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CUCINE LUBE

Producent: Cucine Lube

Cucine LUBE, kuchnia nr 1 we Włoszech, została uruchomiona w Irlandii w 2008 roku. Zajmując 80 000 m2 powierzchni fabrycznej w Treia we Włoszech, produkuje od 300 do 400 kuchni dziennie, sprzedaje w ponad 50 krajach na całym świecie i zatrudnia ponad 350 osób.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek