CTA TENDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CTA TENDE

Producent: CTA Tende

Poznaj harmonijnie osłonięte przestrzenie zewnętrzne, ciesz się najbardziej odpowiednim światłem w każdym środowisku i spełnij wszelkie wymagania projektowe. Takie są wartości i cele stojące za produkcją CTA.

Od ponad trzydziestu lat CTA projektuje i produkuje zasłony wewnętrzne i zewnętrzne, pokrycia dachowe i systemy osłon przeciwsłonecznych. Doświadczenie, innowacyjność i dbałość o klienta to atuty, które sprawiły, że firma stała się rzeczywistością o absolutnym znaczeniu w całym kraju.

Zasłony CTA wykorzystują tkaniny i know-how Parà TEMPOTEST®, - włoska firma z największą kolekcją tkaniny przeciwsłoneczne - i szczyci się współpracą z wiodącymi firmami i projektantami o międzynarodowej renomie.

Aby stworzyć projekt outdoorowy, musisz zainwestować w badania, styl, technologię i wysokie standardy jakości.

Każdego dnia w CTA łączymy doświadczenie, innowacyjność, najbardziej wyrafinowane maszyny, w jednym z najważniejszych fabryk we Włoszech, do tworzenia produktów, które są coraz bardziej wydajne i zapewniają produkty w harmonii z przestrzenią zewnętrzną.

CTA ma własne biuro techniczne do renderowania projektów, symulacji wpływu na środowisko i nowych tworzenie produktu.

Dla CTA każdy projekt to wyzwanie, na które składa się uwaga, doświadczenie i dbałość o szczegóły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek