CRISTINA RUBINETTERIE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 25 - 48 z 456 elementów
Pokazuje 25 - 48 z 456 elementów

CRISTINA RUBINETTERIE

Producent: Cristina Rubinetterie

Zaangażowanie i pasja sprawiają, że CRISTINA Rubinetterie jest popularną firmą produkującą baterie i baterie. Zakorzeniona w okresie powojennym marka zyskała międzynarodowy rozgłos dzięki starannemu wykonaniu swoich produktów. Znana z całkowicie wyprodukowanych we Włoszech kolekcji skierowanych do sektora prywatnego i kontraktowego oraz silnie zaangażowana w zrównoważony rozwój środowiska, Cristina jest obecna we Włoszech i w ponad 80 krajach na całym świecie. Baterie łazienkowe i kuchenne CRISTINA Rubinetterie oraz armatura do zastosowań wellness i na świeżym powietrzu są zaprojektowane tak, aby były trwałe. Celem firmy jest ułatwianie życia ludziom przy całkowitym poszanowaniu środowiska. CRISTINA Rubinetterie ma 2 dywizje: krajową i kontraktową. Produkty łazienkowe w różnych stylach z zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi skierowane są do różnych użytkowników, oferując zróżnicowaną gamę baterii, termohydrauliki, akcesoriów prysznicowych i nie tylko. Kolekcje baterii i baterii kuchennych skupiają się na sektorze kontraktowym i domowym, oferując produkty współczesne i klasyczne. Dzięki współpracy z Silfra firma oferuje baterie elektroniczne i czasowe oraz odpływy prysznicowe i łazienkowe.

CRISTINA Rubinetterie: tradycja i innowacja Firma CRISTINA Rubinetterie została założona w 1949 roku w Gozzano nad brzegiem jeziora Orta. Za decydującym impulsem jej założyciela, Ezio Cristiny, poszła ciężka praca jego synów Alberto i Riccardo, którzy poszli w ślady ojca, starając się połączyć tradycję wysokiej jakości rzemiosła z innowacjami przemysłowymi. Powstała po przejęciu Silfra w latach 80-tych, Cristina Group coraz bardziej specjalizowała się w kranach, armaturach i termohydraulice. W 2007 roku firma otworzyła swoje centrum logistyczne w Gozzano o powierzchni ponad 2000 metrów kwadratowych, w tym całkowicie zautomatyzowany magazyn, w którym produkty firmy są opracowywane i ulepszane. Nieustannej pogoni za innowacjami towarzyszy chęć obsługi coraz bardziej rozległego terytorium. W 2017 r. CRISTINA Rubinetterie otworzyła swój pierwszy salon wystawowy przy Via Pontaccio w sercu dizajnerskiej dzielnicy Mediolanu.

Filozofia CRISTINA Rubinetterie zawsze była naznaczona badaniami i rozwojem rozwiązań, aby naprawdę zaspokoić potrzeby użytkowników. W 1968 roku firma z Gozzano jako jedna z pierwszych w Europie wprowadziła na rynek baterie termostatyczne, oferując je w 100 kolorach. W 2003 roku firma poświęciła cały dział kranom ze stali nierdzewnej, co nie było trywialną decyzją. Wybór ten podkreślił zaangażowanie marki w tworzenie ekskluzywnych, współczesnych produktów o ograniczonym wpływie na środowisko.

Dla CRISTINA Rubinetterie innowacje i tworzenie coraz bardziej efektywnych rozwiązań nie oznacza zdrady podstawowych wartości. Firma zdecydowała się zainwestować na terytorium Alto Novarese, aby przybliżyć konsumentom i odwiedzającym prawdziwy dom tradycji Made in Italy. Zachowując silne włoskie korzenie, marka z mocą iz powodzeniem penetrowała rynki międzykontynentalne od Ameryki po Daleki Wschód.

Partnerstwo CRISTINA Rubinetterie i nagrody Przez lata firma korzystała z pracy wielu projektantów o międzynarodowej renomie. W latach 1999-2005 wielokrotnie nagradzany Makio Hasuike zaprojektował kolekcje Diario, Rubinetto i SX. SX zdobył nagrodę Maximus Design Design Award 2018. Jean-Michel Wilmotte, członek Francuskiej Akademii Sztuk Pięknych, współpracował z CRISTINA Rubinetterie w 2007 roku, tworząc kolekcję Modul.

Trio Busetti Garuti Redaelli nawiązało współpracę z firmą, wnosząc swoją twórczą energię w dziedzinie baterii i wyposażenia akcesoria

współpraca zakończyła się w 2017 roku stworzeniem serii Italy, nagrodzonej nagrodą ADI Ceramics & Bathroom Design Award. CRISTINA Rubinetterie współpracuje również aktywnie z renomowaną firmą MC2 Architetti Associati zajmującą się zrównoważonym rozwojem środowiska, projektantami kolekcji King i Queen w 2011 roku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek