CRIDEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CRIDEA

Producent: Cridea

Cridea to firma z siedzibą we Włoszech, która produkuje meble odpowiednie zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz, elementy o zmieniającej się zdolności, które odkrywają i tworzą relacje z nowymi przestrzeniami, ludźmi i zwierzętami. Meble charakteryzujące się duchem poszukiwań, które znajdują nowe przestrzenie i tworzą miejsca, których nigdy wcześniej nie wyobrażano.

Wszystkie kolekcje Cridea, opracowane we współpracy z międzynarodowymi projektantami, takimi jak Jorge Herrera i Davide Montanaro, składają się z wielofunkcyjnych elementów meblowych, idealnych dla wszystkich w klimacie i we wszystkich porach roku, dzięki poliuretanowej powierzchni o zamkniętych komórkach, powłoce C, która sprawia, że meble te są całkowicie wodoodporne, bezwonne i odporne na promieniowanie UV. Aksamitna warstwa zewnętrzna, miękka i przyjemna w dotyku, chroni wnętrze wykonane z elastycznych bloków pianki, dzięki czemu meble te są nie tylko bardzo wygodne, ale również niezwykle sprężyste, ponieważ po dopasowaniu do ciała wracają do swojego pierwotnego kształtu.

Produkty Cridea są w pełni konfigurowalne, dostosowują się do każdej przestrzeni i otoczenia, a szeroka gama kolorów sprawia, że są jeszcze bardziej atrakcyjne i zabawne. Cridea, szanując środowisko, jest zaangażowana w tworzenie elementów mebli z wysokiej jakości tworzyw sztucznych, mebli stworzonych do życia i trwałości w czasie, nawet jeśli łatwo je poddać recyklingowi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek