CREO KITCHENS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CREO KITCHENS

Producent: Creo Kitchens

Pojemnik na emocje, punkt odniesienia dedykowany nowoczesnej, wymagającej i otwartej publiczności. Kuchnie CREO tworzą z Tobą nieskończoną ilość alchemii. Tak jak my kochasz oryginalność, wyrafinowanie, personalizację i antykonformizm. Jesteś młody w wieku lub w gustach i wiesz, jak wybrać produkty, które spełnią Twoje oczekiwania, produkty o odpowiednim stosunku ceny do jakości.

Każdy może znaleźć formułę na wyrażenie własnego stylu w kuchniach CREO, korzystając z wysoce spersonalizowanego mix oryginalnych i ekskluzywnych rozwiązań kompozycyjnych. Kuchnie CREO łączą różne kody w zabawnej grze dopasowań i przeciwieństw, współczesnego i tradycyjnego, kolorowego i neutralnego, gorącego i zimnego, polerowanego i matowego, aby stworzyć całkowicie niepowtarzalny i spersonalizowany wygląd.

Kuchnie CREO zapewniają konkretne odpowiedzi na całym świecie wzywa do zrównoważenia środowiskowego. Zaangażowanie to wyraża się w stosowaniu Paneli Ekologicznych i ekologicznych materiałów do wytwarzania naszych produktów, racjonalnego gospodarowania zasobami oraz ciągłego doskonalenia procesu produkcyjnego. Obejmuje to zastosowanie w naszym zakładzie dużego systemu fotowoltaicznego, który każdego dnia gwarantuje minimalny wpływ na środowisko podczas wytwarzania energii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek