CRASSEVIG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 112 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 112 elementów

CRASSEVIG

Producent: Crassevig

Design, kolor, elastyczność: trzy kluczowe elementy, które spoglądają na tradycję Crasseviga i nadają jej nowy wymiar, rzeczywistość stworzoną z rozwiązań do siedzenia.

Przez ostatnie 50 lat inspirowany skandynawskim designem Crasseviga położył podwaliny pod ponadczasowe podejście, pozwalając nam interpretować rzeczywistość i przekształcać się z nią.

Dbałość o materiały znajduje swój maksymalny wyraz w indywidualnym projekcie, w połączeniu z wszechstronnością miękkich linii charakteryzujących nasz styl, osobliwością, która przyciąga uwagę i wyraża się poprzez współpracę z architekci i projektanci o światowym znaczeniu.

Niekonwencjonalna interpretacja branży meblarskiej, nieustannie poszukująca nowych wyzwań i pomysłów, gotowa do przełożenia na terytorium, w którym rzemiosło stało się znakiem rozpoznawczym. Friulijskie umiejętności manualne łączą się z estetyczną mocą kreatywności i rzemiosła przemysłowego: znaczenie szczegółów może zmienić charakter otoczenia z czysto funkcjonalnego na przestrzeń, w której można przyjemnie mieszkać.

Krzesła, leżaki, taborety, stoły i inne otulające kształty oferowane przez rozwiązania Crassevig są w stanie sprawić, że każda przestrzeń będzie przyjazna, wtapiając się w atmosferę każdego miejsca dzięki możliwościom indywidualizacji i adaptacji projektu.

Crassevig coraz bardziej koncentruje się na reinterpretacji klasycznych sektorów, takich jak mieszkanie i umowy, dzięki innowacyjnym tkaninom i materiałom, elementy ciągłości pomiędzy lokalną tradycją i chęcią patrzenia w przyszłość.

Nasza pasja do kolorów spotyka się z najnowszymi trendami, a jednocześnie jesteśmy oddani reinterpretacji modnych palet w autorskich projektach Crassevig, gustownie ożywiające projekty siedzisk, które wyróżniły styl firmy.

Historia, która jest nieustannie ren ewed i przekształcony, wraz z siecią partnerów gotowych wspierać Crassevig w projektowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.

Crassevig jest partnerem ITALIA FOR CONTRACT, sieci projektowania Made in Italy opracowanej w celu zaproponowania najlepszych rozwiązań w sektorze kontraktowym .

Crassevig, Frag, Marmi Vrech, Molaro i Moroso: każda firma sieci reprezentuje doskonałość we własnym sektorze, szczycąc się ważnymi projektami – na rynkach międzynarodowych i prestiżową współpracą z najbardziej renomowanymi firmami architektonicznymi i planistycznymi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek