COTTO D'ESTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


COTTO D'ESTE

Producent: Cotto D'Este

Cotto d'Este to włoska firma, która od lat 90-tych produkuje najwyższej jakości wykładziny i podłogi do wnętrz i na zewnątrz. Są to powierzchnie z gresu porcelanowego produkowane przy użyciu zaawansowanych technologii i z maksymalną dbałością o środowisko, użytkowników końcowych oraz osoby zaangażowane w cykl produkcyjny. Misją firmy jest bycie bezpiecznym i godnym zaufania partnerem dla architektów i deweloperów projektów, aby dać im wolną rękę w tworzeniu i proponowaniu żywych, kolorowych lub trzeźwych i wyrafinowanych przestrzeni swoim zleceniodawcom, z nieograniczoną wyobraźnią. W rzeczywistości Cotto d'Este wyróżnia się możliwością oferowania niestandardowych produktów, jak to często ma miejsce. Wręcz przeciwnie, podłogi i wykładziny Cotto d'Este są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, wykonane na zamówienie, maniakalnie wykończone i zdolne do przekazania wyjątkowego poczucia estetyki, aby sprostać wymaganiom klientów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko podstawowego produktu.

Cotto d'Este, podłogi i pokrycia wykonane na zamówienieKolory, wykończenia i materiały umożliwiają personalizację podłóg i wykładzin przez Cotto d'Este. Wszystko dla bardzo grubego gresu porcelanowego – dostępnego również w wersji 20 mm – do połączenia z ultracienkimi płytami z Kerlite, ekskluzywnego materiału, który zapewnia zdumiewający efekt wizualny. Efekt końcowy jest nie tylko wartościowy estetycznie, ale również cechuje się wysokimi parametrami użytkowymi, ponieważ podłogi marki Cotto d'Este charakteryzują się doskonałymi właściwościami fizycznymi i technicznymi, które zapewniają wysoką trwałość w czasie.

Wśród wszystkich wykładzin tej marki, niektóre są całkowicie przełomowe, jak Wonderwall, kolekcja ultracienkich laminowanych płytek porcelanowych z Kerlite, które zawierają również włókno szklane. Jest to ekskluzywna wykładzina, cienka, imitująca tapetę, ale z lepszymi parametrami materiału, który jest również odporny na wilgoć, dzięki czemu jest świetnym produktem również do przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogród czy patio.

Bluestone Evolution – Rockstone to niesamowicie piękna podłoga , nadaje się zarówno do celów mieszkalnych, jak i przestrzeni publicznych, takich jak bary i restauracje. Jego wzór wywodzi się z Pierre Bleu, kamienia typowego dla Belgii z charakterystycznymi liliowcami i żyłami. Ten produkt ucieleśnia typową dla Cotto d'Este lekkość, a także dużą wytrzymałość dzięki dodaniu włókna szklanego, które wzmacnia Kerlite. Grubość 20 mm sprawia, że produkt ten jest również bardzo wytrzymały i trwały.

Linia Vanity została specjalnie stworzona przez Cotto d'Este do pokrycia ścian, w kolorze Bianco Statuario. Ta ceramiczna powierzchnia doskonale imituje marmur, wnosząc odrobinę elegancji do każdego otoczenia. Naturalnie antybakteryjne pokrycie przypomina kulturę klasyczną i jest idealne do prestiżowych i autorytatywnych wnętrz.

Cotto d'Este, kamionka porcelanowa od 1993 rokuCotto d'Este powstała w 1993 roku w Sassuolo z inicjatywy Paolo Mussiniego, założyciela firmy i CEO. Jako osoba urodzona i wychowana w produktywnej dzielnicy tego obszaru, Mussini nie wahał się poznać swojego powołania. Również dzięki wsparciu swojego ojca Giulio, który w 1974 roku założył Panaria Industrie Ceramiche, Paolo rozpoczął swoją przygodę z przedsiębiorczością już z bogatą wiedzą, która doprowadziła go do wejścia na międzynarodowy rynek podłóg pokryć i gresu porcelanowego. Wizja Mussiniego wynika z założenia, że jego produkty muszą być piękne, wysokiej jakości, a nie standardowe. Ma prawdziwe powołanie, które polega na oferowaniu klientom podłóg i wykładzin, które wzbogacają przestrzeń, odgrywają rolę protagonisty i określają osobowość ludzi mieszkających w domu. Jest to możliwe dzięki doborowi doskonałych surowców, pracy z najnowszymi technologiami w celu znalezienia nowatorskich efektów chromatycznych.

Na dzień dzisiejszy i jako członek grupy Panaria, Cotto d'Este jest punktem odniesienia dla architektów i projektantów, którzy: z całego świata, szukają produktu doskonałości Made in Italy dla swoich klientów. Przykładem tego jest Lithos Desert, wykładzina z efektem kamienia, która dzięki specjalnej obróbce, która czyni ją antybakteryjną, posiada wszystkie cechy zapewniające zdrowie i czystość.

Podłogi firmy Cotto d'Este: zrównoważone innowacje Jedna z głównych cech podłóg Cotto d'Este to staranność, z jaką są wykonane. Dbałość i szacunek dla środowiska, ale także troska o miejsce pracy, w którym pracują wszyscy pracownicy. Jakie są kroki prowadzące do takiego wyniku? Niewątpliwie wysiłek włożony w innowacyjność, efektywność energetyczną i redukcję emisji. Taka podróż składa się z kilku przystanków, które obejmują również zmniejszenie zużycia surowców (a w konsekwencji redukcję odpadów), efektywne zarządzanie odpadami i dbałość o recykling odpadów. Ponadto niezwykle ważna jest ścisła współpraca między zasobami ludzkimi i relacja oparta na zaufaniu, aby trwała długo, służyła pomocą i tworzyła bezpieczne i konstruktywne środowisko pracy.

Ostatecznie dbałość o szczegóły wykazana na etap produkcji odbija się również echem w innych aspektach, takich jak ekologiczne opakowanie czy wybór lokalnych dostawców. Ponadto nie należy zapominać, że wszystkie produkty marki Cotto d'Este są antybakteryjne i zapewniają całkowity komfort osobom, które je wybierają.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek