COSMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

COSMA

Producent: Cosma

COSMA (Citterio Onorato Specialità Maniglie e Affini) powstała w 1955 roku w sercu produkcyjnej dzielnicy Brianza, we włoskim regionie Lombardia, z inicjatywy jej założyciela, Citterio Onorato. W krótkim czasie firma wyspecjalizowała się w produkcji elementów okuć.

Dzięki napędowi kolejnej generacji nastąpił szybki rozwój i firma zaczęła projektować i produkować uchwyty dla branży meblarskiej oraz sprzedawać swoje produkty za granicą.

Od 1990 roku produkcja firmy stopniowo ewoluowała od odlewania mosiądzu do Zamaku, bardziej plastycznego stopu cynku.

Misja firmy Cosma

Dziś COSMA ma na celu zostanie partnerem firm z sektora meblarskiego w zakresie studiów, projektowania i produkcji masowej. produkuje unikatowe części i komponenty wysokiej jakości.

Doświadczenie zgromadzone w ponad pięćdziesięciu latach badań i współpracy z najważniejszymi europejskimi markami meblowymi, a także ciągły rozwój technologiczny i dbałość o szczegóły sprawiają, że COSMA jest bezpiecznym i niezawodnym partnerem dla zwiększyć osobowość każdego mebla.

Najlepsze rozwiązania do wymagań współczesnego rynku uzyskujemy dzięki elastycznemu, zorientowanemu na klienta podejściu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek