COSENTINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

COSENTINO

Producent: Cosentino

Cosentino jest wiodącym na świecie producentem powierzchni kwarcowych Silestone. Jest to firma rodzinna finansowana w całości z kapitału hiszpańskiego. Koncentruje się na projektowaniu, produkcji i dystrybucji rozwiązań architektonicznych i dekoracyjnych z kamienia naturalnego. Tworzy i definiuje wiodące produkty, które mają na celu dostarczanie innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań dla domu i przestrzeni publicznych w oparciu o kryteria starannego projektowania, innowacyjności i poszanowania środowiska.

Grupa oparła swój rozwój na ekspansji międzynarodowej i innowacyjnym programie badawczym, który umożliwia wykorzystanie najbardziej zaawansowanej technologii do pozyskiwania nowych materiałów. Działalność Cosentino obejmuje cały proces produkcji kamienia naturalnego, od wydobycia i obróbki po montaż powierzchni kwarcowych, takich jak blaty kuchenne i łazienkowe, okładziny i inne produkty.

Obecnie hiszpańska firma ma dużą obecność na arenie międzynarodowej, dzięki jej powstaniu z komercyjnymi środkami trwałymi w kilkunastu krajach. Jest wiodącym na świecie producentem powierzchni kwarcowych, dystrybuującym do ponad pięćdziesięciu krajów. Prawie 70% sprzedaży Grupy generowane jest na rynkach międzynarodowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek