CORDIVARI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 63 elementów

CORDIVARI DESIGN

Producent: Cordivari Design

Firma Cordivari Design zajmuje się projektowaniem grzejników, które tworzą współczesne konteksty, łącząc technologię zwiększającą wydajność z kreatywnością wielkich nazwisk w nowoczesnym designie. Podobnie jak wszystkie produkty firmy, grzejniki i podgrzewacze do ręczników Cordivari Design są całkowicie Made in Italy, dzięki zrobotyzowanym procesom i systemom kontroli jakości, które obejmują 100% produkcji. Wszelkie cięcie, obróbka metali, spawanie, malowanie, testowanie i kontrola jakości są przeprowadzane wyłącznie w fabrykach Cordivari.

Grzejniki Cordivari Design i grzejniki dekoracyjneW Cordivari Design, doskonałość, która wyróżnia produkty Cordivari od lat 70., kiedy została założona przez Ercole Cordivari, spotyka się renomowani włoscy i międzynarodowi projektanci, tacy jak Simone Micheli, Mariano Moroni, Paola Pinnavaia, Luca Scacchetti, Marco Pisati i Jean-Marie Massaud. Dzięki umiejętności interpretacji czysto funkcjonalnego elementu jako obiektu rzeźbiarskiego, zaprojektowany przez Massaud grzejnik Blow zdobył nagrodę Red Dot Design Award Best of the Best 2012. Jego forma i dekoracja zostały zainspirowane falami oceanu, tworząc pionowy „pojemnik z wodą”. które mogłyby reprezentować ruch fal uwolniony od bardziej tradycyjnych form grzejników. Z technologicznego punktu widzenia Blow składa się z dwóch połączonych metalowych płyt, które pomagają utrzymać stałą temperaturę wody, oferując wysoce wydajne źródło ciepła.

W 2017 r. Cordivari Design zdobyła również nagrodę Red Dot Design Award w kategorii „Projekt produktu” , z Lyneą zaprojektowaną przez Marco Pisati. Elastyczny i uniwersalny system wieszaków na ręczniki, wieszaków i półek o różnej wielkości można zastosować do wszystkich grzejników Frame, umożliwiając optymalizację przestrzeni łazienkowej i mieszkalnej. Pisati stworzył również Tessuto, grzejnik zaprezentowany pod koniec 2020 roku, oparty na pomyśle optymalizacji procesu przemysłowego w celu uzyskania egzemplarzy seryjnych, z których każdy nieco różni się od oryginału, zawsze niepowtarzalny. Inspiracją jest Andy Warhol i jego seryjne prace, które, choć generowane z tej samej matrycy, zostały zmanipulowane, aby były inne i niepowtarzalne. Analogicznie, asymetryczne elementy Tessuto, złożone z rowków i płaskich części, obróconych i nie, są montowane w fabryce w sposób celowo losowy, wyznaczając wiele kombinacji, rytmów i wzorów. Simone Micheli zaprojektowała grzejniki Badge and Sfere, które zdobyły nagrody Design Plus, Comfort & Design, Idéo Bain Prix Nominé, Ceramics Design Award, German Design Award Special Mention oraz Maximus Design Design Award - Best of Category. Współpraca z Mariano Moronim doprowadziła do stworzenia jednostek grzewczych Movie, Jungle, Roads, Groove i Giuly. Film wygrał selekcję do nagrody Comfort & Design, a Giuly otrzymał nagrodę IF - Product Design Award na Międzynarodowym Forum Designu w Hanowerze.

Cordivari Design.Promienniki i podgrzewacze do ręczników. Style i modele. Grzejniki Cordivari Design są podzielone na różne rodziny, wyróżniające się określonym materiałem lub estetycznym motywem przewodnim. Inox zawiera elementy grzejne wykonane w całości ze stali nierdzewnej. Extraslim to gama grzejników o pojedynczej, smukłej, jednolitej obudowie. Minimalistyczne grzejniki meblowe Neo Design charakteryzują się czystymi, esencjalnymi liniami i formami architektonicznymi. Suszarki do ręczników Classic Line są inspirowane klasycznymi formami, które mają na celu podkreślenie estetycznego bogactwa w każdym kontekście, dzięki wykończeniom Chrome, Antique Bronze i Antique Gold. Picture wykorzystuje innowacyjną, nieusuwalną i przyjazną dla środowiska technikę nadruku na korpusie grzewczym, aby przekształcić grzejnik w prawdziwe dzieło sztuki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek