CORDIVARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 79 elementów

CORDIVARI

Producent: Cordivari

Założona w 1972 roku przez Ettore Cordivari w Morro d'Oro w prowincji Teramo, Cordivari jest jedną z wiodących włoskich firm w sektorze hydrotermalnych urządzeń sanitarnych. Jej podstawowa działalność obejmuje podgrzewacze ręczników, grzejniki meblowe, kotły, podgrzewacze akumulacyjne, zbiorniki ciśnieniowe, systemy solarne, zbiorniki, systemy zbierania i oczyszczania wody, przewody kominowe, pojemniki na żywność i wykończenia metalowe. Koncentracja na innowacjach technologicznych i jakości oraz ciągłe poszukiwanie wydajnych, niezawodnych i zrównoważonych rozwiązań kierują produkcją oraz zarządzaniem fabryką i zasobami. Te cechy przyczyniają się do światowego sukcesu produktów Cordivari

w rzeczywistości firma może się pochwalić eksportem wynoszącym około 35% całkowitej produkcji. A liczba wciąż rośnie. Wszystkie produkty Cordivari są produkowane we Włoszech przez ponad pięciuset pracowników w czterech zakładach produkcyjnych o powierzchni ponad 290 000 metrów kwadratowych.

Grzejniki Cordivari i podgrzewacze do ręcznikówKatalog Cordivari obejmuje większość typów grzejników dostępnych obecnie na rynku - od klasycznego grzejnika rurowego ze stali węglowej po różne konfiguracje, w tym wersje zakrzywione i kątowe z rodziny Ardesia, grzejniki ze stali nierdzewnej, grzejniki elektryczne i dmuchawy, grzejniki meblowe i podgrzewacze do ręczników. Wszystkie produkty Cordivari mają możliwość interakcji z innowacyjnym systemem zarządzania komfortem w domu Cordivari My Way®. Ten inteligentny i łatwy w instalacji system jest obsługiwany przez jednostkę sterującą i aplikację umożliwiającą klientom usprawnienie ich domu. Do 30% oszczędności energii można osiągnąć dzięki algorytmowi, który optymalizuje komfort każdego obszaru lub pomieszczenia w oparciu o potrzeby i nawyki, minimalizując odpady. Wszystkie grzejniki Cordivari produkowane są zgodnie ze zharmonizowaną europejską normą EN 442-1-2-3

posiadają znak CE zgodnie ze wszystkimi dyrektywami UE. Inne akredytacje to znak NF, certyfikat DIN 55900 1-2 procesu malowania, certyfikat zgodności systemów mocowania VDI6036. Grzejniki i podgrzewacze do ręczników uzupełnia szereg akcesoriów, takich jak kolekcja Arys specjalnie zaprojektowana do grzejnika Arianna, grzejnika, którego estetyka nadaje się do przestrzeni mieszkalnej oraz funkcjonalny i wyposażenia łazienki.

termohydraulika Cordivari. Kotły, systemy solarne i pompy ciepła Jednym z najbardziej innowacyjnych produktów Cordivari jest Stratos® System, kompaktowy system solarny, który w porównaniu z tradycyjnymi systemami cyrkulacyjnymi z oddzielnymi zewnętrznymi zasobnikami, wytwarza ciepłą wodę użytkową poprzez bezpośrednie ogrzewanie zasobnika zintegrowanego z panel. Prosty w instalacji i podłączeniu do domowego systemu zaopatrzenia w wodę, zajmuje minimalną powierzchnię, pojemność 150 i 200 litrów i można go łączyć, aby sprostać wymaganiom większych użytkowników. Uzupełnieniem tego innowacyjnego systemu i wspomnianego już My Way® są kotły i akumulatory cieplne, zbiorniki ciśnieniowe, systemy solarno-termalne oraz zbiorniki i systemy poboru i uzdatniania wody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek