CORAM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CORAM

Producent: Coram

Coram działa głównie w branży łazienkowej i prysznicowej. Coram posiada biura w Holandii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Norwegii oraz eksportuje do ponad 50 krajów na całym świecie. Coram dąży do pozycji rynkowej w pierwszej dziesiątce największych graczy łazienkowych w Europie w oparciu o silne marki, innowacyjne wzornictwo i współpracę z partnerami biznesowymi. Marki Coram Tiger, Sealskin, Geesa, Esbada, Impey i Coram Showers są sprzedawane za pośrednictwem różnych kanałów sprzedaży.

„W Coram naszym celem jest sprawienie, abyś czuł się dobrze w codziennych czynnościach w najbardziej osobistej przestrzeni w Twoim domu i zostać. Projektujemy, tworzymy i sprzedajemy akcesoria łazienkowe i strefy prysznicowe, zachowując najwyższe standardy w zakresie estetyki, funkcjonalności i łatwości użytkowania. “

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek