CORÀ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CORÀ

Producent: Corà

Corà, stulecie pasji, doświadczenia i autentycznej kultury drewna, jest podstawą każdego projektu aranżacji wnętrz. W rzeczywistości fabryka Corà z historią 100 lat i 4 pokoleń ma swoje korzenie w Altopiano di Asiago, gdzie w 1919 roku Domenico Corà założył pierwszy tartak.

Dywizja Corà Parquet, urodzona w 1993 roku, należy do tej wspaniałej rodziny uroczystość: 100 lat krajowych i międzynarodowych wyzwań i zwycięstw, dzieląc tę samą niezmienną miłość do pracy, którą znamy bardzo dobrze, ponieważ wykonujemy ją od lat. Każdy projekt Corà ma w sobie wszystko: naszą wiedzę, nasze doświadczenie. Nasze życie.

Corà: korzenie pasji

Dla nas drewno to pasja. Znamy każdą jakość drewna, którą staramy się wykorzystać we wszystkich naszych pracach. Wiemy, jak przekształcić Twoją podłogę w całkowicie naturalne arcydzieło, którym można żyć każdego dnia jak nowa. I dzięki tej wiedzy nie mamy granic: nasz parkiet pasuje do każdego miejsca, nawet na zewnątrz.

Corà: korzenie doświadczenia

Doświadczenie to 100 koncentrycznych słojów, zsumowanych jeden po drugim w historii rodziny z drewnem w jego żyłach. To nasze powołanie: to coś, co żyje na naszych rękach, nie tylko w naszych sercach. Dlatego wybierając produkt Corà Parquet, znajdziesz naszą historię na każdym kroku.

Dlatego jesteśmy tak pewni: nigdy nie sprzedajemy dla nas najlepszego produktu, pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiedni dla Ciebie produkt! Odpowiednie drewno do domu, biura, do każdego otoczenia, odpowiednia deska do ogrodu, odporna na szok termiczny, od słonecznych letnich dni po mroźne i deszczowe dni w zimie.

W naszej kolekcji Garant znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dla Ciebie, od lakieru HT (High Traffic), który jest odporny na wysokie schodki, i lakieru HC (High Care), aby utrzymać podłogę w czystości i higienie, oraz Rigenera, który naprawdę regeneruje wykończenie za każdym razem bez większego wysiłku .

Corà: korzenie innowacji

Wciąż istnieje ciągła innowacja, nawet w najstarszym materiale znanym ludzkości. W Corà nigdy nie kończymy odkrywania nowych i nieskończonych możliwości każdego gatunku, które nadają każdemu unikalny i wyrafinowany cel.

Trzeba tylko wiedzieć, jak to wybrać: każdy projekt wymaga określonego rodzaju podłogi drewnianej. Byliśmy pionierami na rynku gatunków egzotycznych i dziś możemy zaoferować niezrównaną szeroką gamę produktów.

Inwestujemy również dużo w badania, aby stale poprawiać właściwości naszej podłogi, nie zmieniając jej naturalnego piękna. Doskonałym przykładem jest nasza nowa kolekcja: Genesi, drewniana podłoga z efektem surowym ze specjalnymi żywicami, które utrzymują ją w stanie nienaruszonym i niezmiennym w warunkach domowych. W ten sposób możesz wszędzie bez obaw układać, co tylko zechcesz.

Innowacje w Corà to przede wszystkim nieustająca kreatywność i fantazja. Codziennie ściśle współpracujemy z projektantami i architektami na całym świecie, aby tworzyć nowe kolekcje, które podążają za trendami. A my testujemy i testujemy, aby upewnić się, że każde miejsce stanie się arcydziełem.

Na rok 2020 Corà studiuje i projektuje nową kolekcję Pininfarina, w której odkrywamy nowe możliwości i nowe układanie, aby poprawić wrażenia z codziennego życia.

Twój dom, z naszych korzeni

Korzenie z naszej przeszłości są w nas również dzisiaj. W końcu… jesteśmy naszymi korzeniami, które są esencją naszego własnego, niepowtarzalnego stylu z detalami, które mogą zmienić każde miejsce w domu.

Wybór Corà Parquet oznacza znalezienie wszystkich powyższych w każdym pomieszczeniu i sto lat do przodu czuć się młodo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek