COR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 146 elementów

COR

Producent: COR

Obecna na rynku od 1954 roku firma Cor to historyczna niemiecka firma produkująca meble tapicerowane oraz inne elementy wyposażenia wnętrz. Firma odniosła wiele sukcesów, co podkreślają liczne nagrody otrzymane na przestrzeni lat, takie jak Red Dot Award i Interior Innovation Award/Best of the Best. Produkty Cor opierają się na dwóch przesłankach – urodzie połączonej z wygodą oraz wykorzystaniu doskonałych surowców przetworzonych zaawansowaną technologią. Produkcja odbywa się z najwyższym poszanowaniem środowiska naturalnego, czego dowodem jest firmowy system fotowoltaiczny oraz minielektrownia zasilana odpadami drzewnymi. Rzemieślnicy, projektanci i technicy Cor niestrudzenie pracują nad tworzeniem wyjątkowych i trwałych elementów. Firma od zawsze należała do rodziny Lübke, która pragnie uwiecznić swoje trwałe wartości - pasję do pracy, dbałość o szczegóły, dbałość o dobór materiałów, zamiłowanie do designu, chęć utrzymania zdrowego środowiska dla pracowników i szacunek dla natury.

Elastyczne i dynamiczne meble: Produkcja CorWszystkie produkty firmy - stoły i krzesła, meble biurowe i kontraktowe - mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Trio, ze swoimi beztroskimi poduszkami dla niekonwencjonalnego stylu życia, jest jedną z najbardziej znanych sof COR. Jego pierwszy projekt pochodzi z 1972 roku, praktycznie niezmieniony w nowej wersji z 2015 roku. Elastyczne i modułowe, z nieograniczonymi konfiguracjami, trzy podstawowe elementy sofy można tymczasowo połączyć, aby stworzyć niezliczone możliwości siedzenia. Kolekcja Nenou przypomina lilie wodne w stawie, ponieważ przywołuje na myśl jej nazwa "Nenúfar" - po hiszpańsku lilia wodna. Składa się z ławek, puf i foteli w kształcie liści, zestawionych tak, by tworzyły delikatną i elegancką równowagę. Cor wyprodukował również Chart, wolnostojącą przegrodę biurową, która zapewnia prywatność nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Stół konferencyjny Level ma czyste i eleganckie linie i można go dowolnie podnosić i współgrać ze stołkami lub ławkami, w zależności od wysokości.

Dziś wszyscy mówią o zrównoważonym rozwoju, ale Cor jest jedną z niewielu firm, które zaczęły mówić o szacunku dla środowiska już w latach pięćdziesiątych, wykazując duże zainteresowanie zdrowiem planety. Firma jest zaangażowana w utrzymanie Ziemi poprzez bycie tak „dyskretnym”, jak to tylko możliwe, aby planeta mogła odwzajemnić się swoimi surowcami oraz przyjaznym i przyjaznym środowiskiem. Firma realizuje tę misję za pomocą pewnych środków centralnych. Pracownicy na bieżąco otrzymują informacje o programach promujących zdrowy styl życia. Firma wykorzystuje odpady drzewne do zasilania swojej minielektrowni i preferuje materiały odnawialne o długości 0 km zamiast paliw kopalnych. Produkcja odbywa się w całości w Niemczech, co zapewnia najwyższą jakość produktów Made in Germany. Cor zatrudnia tylko lokalnie, co ma pozytywny wpływ na większą część obszaru.

Cor, wyprodukowane w Niemczech „serce” wysokiej jakości mebli. Cor ma siedzibę w niemieckim mieście Rheda-Wiedenbrück w Westfalii, w dzielnicy produkcji mebli, w której rośnie cenne drewno, który jest surowcem wykorzystywanym do produkcji sof, stołów i krzeseł marki. Cor to łacińskie słowo oznaczające „serce”, obecne również w herbie rodzinnym współzałożyciela. Rodzina Lübke pozostaje mocno u steru firmy, ale jej narodziny nastąpiły w wyniku szczęśliwego spotkania między Lübke i księciem Bentheim Tecklenburg, który uwierzył w projekt i uczestniczył w założeniu firmy w latach 50. XX wieku. Od lat 80-tych kierownictwo firmy Cor przekazywane jest rodzinie Lübke z pokolenia na pokolenie, z sercem i pasją ukierunkowaną na poszanowanie jej podstawowych wartości. Rodzina jest bardzo dumna, gdy klienci po dziesięcioleciach kontaktują się z nią, aby odnowić zakupiony dawno temu mebel. Czasami proszą o nową tapicerkę, innym razem o inne wykończenie odziedziczonej sofy. Cor z wielką przyjemnością wychodzi naprzeciw wszystkim tym potrzebom, wiedząc, że jej produkty stawiają opór z biegiem czasu i pokoleniom użytkowników. Dla Cor meble są sercem domu i nie ma lepszego sposobu na ich uhonorowanie niż stworzenie czegoś, co przetrwa wiecznie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek