COPLAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


COPLAN

Producent: Coplan

Specjalizująca się w betonie architektonicznym COPLAN jest dystrybutorem chemii budowlanej, takiej jak RECKLI oraz wielu innych marek wysokiej jakości. COPLAN jest niezawodnym partnerem w zakresie matryc do betonu, produkcji form utwardzanych na zimno kauczukiem poliuretanowym i silikonowym, płynnymi opóźniaczami i papierem do odsłoniętych kruszyw, domieszek do betonu, płynnych pigmentów do barwionego betonu, powłok ochronnych i wielu innych wysokowydajnych produktów.

Z silnym profesjonalistą Firma COPLAN jest głównym graczem na rynku betonu licowego.

Centralny magazyn w Trezzano sul Naviglio (w pobliżu Mediolanu) oraz drugi magazyn logistyczny umożliwiają szybką, dokładną i bezpiecznie. COPLAN działa w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek