CONNECTICUT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CONNECTICUT

Producent: Connecticut

Connecticut powstało na początku lat 50-tych w ramach szeroko zakrojonego projektu wspieranego przez Montecatini-Edison w zakresie rozwoju technologii przetwarzania tworzyw sztucznych i pianek z żywic syntetycznych. Firma będąca liderem w swojej dziedzinie pod względem stosowanych technologii i materiałów, jako pierwsza na świecie wyprodukowała drzwi wewnętrzne z żywic syntetycznych i PCV, które były jak na tamte czasy absolutnie rewolucyjne. Dzięki swoim właściwościom techniczno-funkcjonalnym i opłacalności, drzwi te natychmiast stały się idealnymi produktami do wszystkich celów cywilnych i przemysłowych oraz do obiektów użyteczności publicznej. W latach 60., wraz z nowym zarządem firmy, Connecticut skupił się na nowym wyzwaniu, nowej produkcji, która stała się jej największym komercyjnym sukcesem: drzwiach wewnętrznych z PVC. Od lat 60. do chwili obecnej Connecticut, wierny swojej roli innowatora i zawsze gotowy do reagowania na wymagania rynku, poszerzył swoją ofertę o nowe materiały drzwiowe – pcv, aluminium i stal – oraz style, obejmujące wszystkie rodzaje wymagania estetyczne i funkcjonalne w każdym sektorze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek