CONDOR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CONDOR

Producent: Condor

Condor, firma prowadzona przez rodzinę Petrosino od 1980 roku, reprezentuje obecnie włoską doskonałość zarówno w branży budowlanej, jak i infrastrukturalnej.

Dzięki opracowaniu innowacyjnego i owocnego procesu produkcyjnego narodził się znakomity łańcuch dostaw: planowanie i produkcja rusztowań, ścian i szalunki stropowe, konstrukcje podpierające, okładziny wykopów dla bezpieczniejszego wykopu, konstrukcje eventowe, trybuny, sceny i przekrycia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek