COLOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

COLOS

Producent: Colos

W 2014 roku Cerantola SPA zakłada firmę Colos z ambicją tworzenia i rozwijania niedrogich i wysokiej jakości produktów, śledząc dziedzictwo włoskiego know-how aż po przemysłowy krajobraz XXI wieku.

Colos produkuje meble do gastronomii, domu i przestrzeni publicznej.

Wszystkie projekty Colos wyłaniają się z okazji, jaką daje młodym projektantom z różnych narodów możliwość spotkania się ze światem włoskiego przemysłu. To spotkanie pomiędzy badaniami estetycznymi i funkcjonalnymi projektantów oraz dużym doświadczeniem przemysłowym firmy prowadzi do solidnych i eleganckich produktów, które są opracowywane w ramach zoptymalizowanego procesu produkcyjnego.

Produkcja odbywa się wyłącznie w fabrykach firmy w Loria we Włoszech. W ten sposób Colos może zapewnić jakość swoich produktów i warunki pracy swojego personelu

Etyczne, trwałe i niedrogie: tym właśnie jest dla nas produkt Colos.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek