COLOMBINI CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

COLOMBINI CASA

Producent: Colombini Casa

Misją Colombini Casa nie są tylko wszystkie salony Colombini Casa za granicą, ale autentyczna koncepcja aranżacji wnętrz, w której jakość i włoski design zajmują centralne miejsce. Colombini Casa wywodzi się z idei zadowolenia klientów końcowych i umożliwienia im korzystania z zupełnie nowego sposobu doświadczania wnętrz domowych, poprzez podążanie za włoskim stylem życia. Od kreatywnych i kolorowych sypialni dziecięcych po eleganckie i współczesne salony, od funkcjonalnych kuchni po wygodne i relaksujące sypialnie główne, a także wyrafinowane akcesoria.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek