COLLI CASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

COLLI CASA

Producent: Colli Casa

Colli Casa to mieszanka mebli z żywym artystycznym akcentem z ambicją przemawiania do tych, którzy chcą nadać osobisty ślad swoim własnym pomysłom na umeblowanie.

Colli Casa oferuje możliwość skoordynowania swoich elementów poprzez łączenie kształtów, kolorów, materiały i tekstury w upojnym i nieustannym wirze kombinacji, które są tylko sugerowane na zdjęciach w katalogu, ale w rzeczywistości postrzegają klienta jako absolutnego bohatera ostatecznej kompozycji.

Wszystko można skoordynować do tego stopnia, że wybór pary staje się prawie nieskończona.

13 kolorów błyszczących i matowych lakierów obecnych w księdze próbek łatwo współgra z dowolną tkaniną i odcieniem, który wybierzesz.

Sprzężenie tkanin „Mix” na siedzeniach staje się punktem wyjścia do wyboru kolorów do dopasowują się do stołu lub mebli.

Solidne i intensywne odcienie lakierów łączą się z niewyczuwalną lekkością szkła, a w połączeniu z słojami szlachetnego drewna stają się elementami kontrastu takie jak Ebony, Walnut i Imbuia/Elephant Skin.

Colli Casa ubiera otoczenie z nowymi doznaniami…

Colli Casa to meble modowe, pierwsze, które wymyśliło „bądź modny” w sektorze mebli wysokiej jakości.

Ta kolekcja wynika z pozytywnej energii, która nas przepełniła, gdy rozpoczęliśmy projekt tworzenia stołów, krzeseł, mebli, luster, wazonów i dywanów w żywych kolorach.

Kolekcja bogata w prestiżowe włoskie rzemiosło.

Colli Casa przenosi się poza granice zasady wielkiego przemysłu i koncentruje swoją działalność na małej produkcji wzornictwa, wykorzystując drewno pochodzące z lasów w ramach zrównoważonego zarządzania i ogólniej z naturalnych materiałów, które nie niszczą ekosystemu.

Colli Casa nie żyje na przemijających trendach, ale ma swoje korzenie w przekonanie o tworzeniu ponadczasowych dzieł, które są schronieniem dla tych, którzy w tym miejscu zwanym Domem wracają co wieczór…

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek