COLDLINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


COLDLINE

Producent: Coldline

Od 1995 roku projektujemy technologie ułatwiające codzienną pracę szefów kuchni, cukierników, piekarzy, pizzy i lodziarzy. Naszą ambicją jest wyprzedzanie potrzeb rynku poprzez oferowanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie konserwacji żywności. Coldline kieruje się rodziną wierną swoim ideałom: pasji do pracy i chęci innowacji

solidny fundament, który pozwolił nam osiągnąć ważne cele dzięki ciągłej ewolucji produktu i wykorzystaniu najlepszych technologii w procesie produkcyjnym. W duchu odnowy, skupiając uwagę na zrównoważonym rozwoju środowiskowym, chcieliśmy zregenerować ważny kompleks przemysłowy w naszej okolicy i przekształcić go w naszą siedzibę główną i zakład produkcyjny. Obecnie jest to całkowicie odnowiony i nowoczesny zakład przemysłowy, który pozwala nam pracować w idealnych warunkach.

Innowacja technologiczna, prostota formy, modułowość i łatwość użytkowania to zasady, które inspirują nasze badania i rozwój. Zależy nam na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach, które przynoszą konkretne korzyści profesjonalistom w HO.RE.CA.

Każdego roku tworzymy pomysły i rozwiązania, które owocują licznymi patentami. Współpracujemy z Uniwersytetem w Padwie i innymi ważnymi ośrodkami badawczymi w jednym z najważniejszych regionów o międzynarodowej renomie w zakresie zimna, schładzania i zamrażania. Wszystkie urządzenia są testowane w naszych laboratoriach w ekstremalnych warunkach, dzięki czemu możemy oferować urządzenia, które zapewniają optymalną wydajność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Aby zapewnić doskonałą jakość, wszystkie procesy biznesowe są dokładnie monitorowane przez wykwalifikowany personel zgodnie z normami UNI EN ISO 9001:2015.

Z naszymi szefami kuchni korporacyjnej badamy wpływ schładzania na żywność

Wszystkie nasze nowe produkty są testowane w nowoczesne centrum gotowania, które stworzyliśmy w celu poddania naszych schładzarek szokowych, systemów chłodniczych i retarderów rygorystycznym testom w terenie.

Nasze nowoczesne centrum produkcyjne znajduje się na powierzchni 22 000 m².

W jego sercu znajduje się zautomatyzowany system do obróbka stali nierdzewnej, pierwsza tego typu instalacja w Europie.

Nasze produkty znajdują się w kuchniach i laboratoriach w ponad 60 krajach na całym świecie. Nasza ambicja stymuluje nas do tworzenia technologii zdolnych do ulepszania i konserwowania typowej żywności różnych kultur. Dla nas dialog z kucharzami i cukiernikami jest fundamentalną koniecznością.

Pozwala nam formułować pomysły, które ulepszą nasze produkty.

Oferujemy ciągłe wsparcie naszym klientom, aby pomóc im w doskonaleniu ich produkcji i technik przygotowania .

Oferujemy indywidualne rozwiązania dla każdego rodzaju działalności cateringowej czy restauracyjnej.

Od właścicieli małych bistro po szefów kuchni w dużych kuchniach, każdy może wybrać technologię odpowiadającą jego potrzebom produkcyjnym.

Każdy model Coldline może być spersonalizowane dzięki szerokiej gamie rozwiązań, które czynią z niej wyjątkowy przedmiot.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek