CODE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

CODE

Producent: Code

CODE, ChillOut Design Evolution, francuska firma z siedzibą w Bordeaux, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości mebli na zamówienie, dedykowanych profesjonalnym i prywatnym środowiskom wellness i urody.

CODE rozwija się wśród najbardziej ekskluzywnych spa, hoteli, Jachty i prywatne projekty na całym świecie od ponad 18 lat.

Dzięki kultowej kolekcji Aktice Spa, CODE staje się punktem odniesienia w branży, oferując pierwsze elektryczne łóżko do masażu, wykonane z prawdziwego drewna i w pełni konfigurowalne. CODE otrzymał nagrodę Epure, pierwsze ekologiczne łóżko na targach Equip'Hôtel Paris 2010, zanim „zielony” stał się trendem i koniecznością. CODE realizuje również indywidualne rozwiązania umeblowania zarówno dla projektów wewnętrznych, jak i zewnętrznych, od koncepcji po dostawę, od pojedynczego pomieszczenia po całą przestrzeń, biorąc pod uwagę ich tożsamość, potrzeby techniczne, budżet i terminy. Ponadto możliwe jest dostosowywanie każdego elementu kolekcji, ale także tworzenie nowych produktów.

KOD: design, komfort i jakość • Uznany we wszechświecie wellness od 2003 roku• W 100% francuska koncepcja, projekt i savoir-faire

• Zaangażowanie w jakość produkcji w jednym miejscu: Certyfikat ISO 9001 dla jakości i ISO 14001 dla środowiska

• Jeden dedykowany rozmówca od początku projektu do wysyłki do strona

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek