COCOON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 97 - 114 z 114 elementów
Pokazuje 97 - 114 z 114 elementów

COCOON

Producent: Cocoon

Holenderska marka projektantów COCOON opracowuje zrównoważone, nowoczesne łazienki, kuchnie i podłogi drewniane do prestiżowych projektów na całym świecie. Ponadczasowy design i zrównoważona, wewnętrzna produkcja sprawiają, że COCOON może wyróżnić się z tłumu i dostarczać szeroką gamę produktów. Indywidualny projekt, jakość, zrównoważony rozwój i unikanie przestarzałego łańcucha dystrybucji sprawiają, że COCOON jest ważnym punktem odniesienia w tym sektorze. Dlaczego powinieneś wyjść ze swojej strefy komfortu? KOKON!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek