COCIF

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

COCIF

Producent: Cocif

Cocif to włoska firma z doświadczeniem w produkcji drzwi i okien oraz międzynarodowy gracz z ponad 300 modelami i zdolnościami produkcyjnymi ponad 200 000 drzwi, również dla firm kontraktowych. Wyjątkowe odniesienie w „Made in Italy” z ponad 70-letnią historią i pasją dodawania wartości projektom architektów, projektantów i projektantów wnętrz.

Pasja, którą firma wyraża umiejętnościami stolarzy, z szlachetne i wyselekcjonowane materiały, z całkowitą elastycznością wykończeń, rozmiarów i kształtów, z unikalnymi liniami zaprojektowanymi przez najważniejszych projektantów w historii Włoch, od Gae Aulenti przez Ettore Sottsassa do Piero Lissoni.

Wartości Cocif

Wystarczy dotknąć Cocif drzwi lub okna, a poczujesz wszystkie wartości, które zawsze inspirowały firmę: dbałość o szczegóły, niezawodność i wydajność, badania i innowacje, kunszt.

Pasja do doskonałości wywodząca się ze wspólnego DNA, zobowiązanie, które wyrażamy w naszym wybory dotyczące ochrony środowiska i odpowiedzialności społecznej: materiały zrównoważone ekologicznie, własne cykle produkcyjne zasilane alternatywnymi źródłami energii, drewno pochodzące z kontrolowanych lasów i rygorystycznie certyfikowani dostawcy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek