CLAUS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CLAUS

Producent: Claus

Od 1973 roku zajmujemy się produkcją okien dachowych i pomagamy zamienić nieużywane w pełni pomieszczenia w wyjątkowe i komfortowe miejsca oświetlone światłem słonecznym.

W ciągu ostatnich czterdziestu lat nasza produkcja zaprowadziła naszą firmę i nasze włoskie wzornictwo do wielu krajów na całym świecie .

Nasze produkty wciąż powstają z entuzjazmem i filozofią budowania, które dały nam impuls do stawiania pierwszych kroków!

Szeroka gama produktów Clausa, na którą składają się okna dachowe, świetliki, zasłony i rolety to ucieleśnienie elegancji i prostoty i jest w całości wykonany we Włoszech.

Dzięki oknom Claus można stworzyć relaksujący kącik dla całej rodziny ze światłem słonecznym i świeżym powietrzem, niezbędnymi elementami do życia, czyniąc poddasze wygodnym i praktycznym miejscem do spędzania wolnego czasu.

Rely na naszym profesjonalizmie, aby lepiej wykorzystać przestrzeń w Twoim domu, wpuszczając światło i ciepło w miejsca, z których nigdy wcześniej nie korzystałeś.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek