CIZETA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 85 elementów

CIZETA

Producent: Cizeta

Cizeta to firma działająca od ponad 30 lat produkująca szeroką gamę produktów w tym krzesła, fotele, hokery i inne rodzaje siedzisk. Nasze sprawdzone doświadczenie jest tym, co zapewnia naszej marce niezawodność, dostępność i elastyczność. Jednak to jakość naprawdę odróżnia nas od konkurencji: jakość wybieranego drewna, naszych badań nastawionych na opracowywanie nowych modeli, naszych starannie wykonanych produktów, naszej dbałości o szczegóły i obsługi klienta. Nasza obsługa klienta opiera się na zasadzie utrzymywania wykwalifikowanej kadry, która jest zawsze do dyspozycji, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza siła tkwi w umiejętności łączenia zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń z najlepszymi w tradycyjnym rzemiośle. To połączenie odwiecznej wiedzy i nowoczesnych technik jest fundamentem, na którym z dumą zbudowaliśmy naszą reputację.

Oficjalnie założona w 2014 roku Italian Chair District for International Markets to sieć biznesowa złożona z firm: Cizeta Group, Palma, Piaval i Riccardo Rivoli. Weszli na rynki międzynarodowe, mając na celu przede wszystkim podejście do swoich klientów jako grupa firm, które mogą pracować z najszerszą gamą stylów i produktów. Jakość jest gwarantowana przez ich projektowanie i procesy produkcyjne, które są w całości w stylu Made in Italy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek