CITTERIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 40 elementów

CITTERIO

Producent: Citterio

Założona na początku lat sześćdziesiątych w prowincji Lecco firma Citterio szybko stała się liderem w sektorze mebli biurowych, dzięki dynamice firmy, ciągłym badaniom i rozwojowi oraz zdolności do podejmowania nowych wyzwań. Markę cechuje niezawodność i dbałość o szczegóły, zaangażowanie w badania oraz wysoka technologia połączona z przemysłową elastycznością i mistrzostwem w obróbce drewna. Produkty i usługi firmy wyróżniają się designem, funkcjonalnością oraz doskonałymi ekologicznymi i ekologicznymi materiałami, co jest synonimem wysokiej jakości. Rozwiązania Citterio dostosowują się do nowych warunków pracy, gdzie komfort związany jest z praktycznymi i estetycznymi potrzebami. Od dziesięcioleci Citterio przekształca szlachetne materiały, takie jak drewno, szkło i aluminium, w niezbędne i eleganckie produkty odpowiednie do znanych i wygodnych miejsc pracy. Marka podjęła wyzwanie uczynienia miejsca pracy tak przyjemnym jak dom, aby wspierać dialog, wymianę pomysłów, kreatywność i produktywność.

Citterio: meble biurowe, ścianki działowe i systemy akustyczne Citterio oferuje szeroką gamę produktów, w tym nieprzezierne i szklane ścianki działowe, szafy, systemy wykonawcze i operacyjne oraz akcesoria biurowe. Każdy produkt jest zaprojektowany tak, aby sprostać potrzebom klientów dzięki unikalnym i szytym na miarę rozwiązaniom. Forniture Citterio mieści meble biurowe, takie jak biurka, szafki, regały, stoły konferencyjne i recepcje. Należą do nich powierzchnie robocze i niski, otwarty regał biurowy Inlay z litego drewna, stanowiący idealne połączenie nowoczesnego stanowiska pracy z formalnym rygorem i redukcją tego, co zbędne. Stół konferencyjny z tłoczonego aluminium ADD to ikona designu, w której kolor jest gwiazdą każdej powierzchni. Kolekcję Citterio Point charakteryzują nogi kozłów z wytłaczanych aluminiowych trójkątnych profili. Forma, geometria i materiały zapewniają doskonałą solidność, dzięki czemu produkt jest idealny do biur i przestrzeni roboczych. Kolekcja składa się z wielu elementów, w tym stanowiska wielostanowiskowego z przegrodami, aluminiowego biurka ze zintegrowaną półką oraz okrągłego aluminiowego stołu konferencyjnego.

Kolekcja Shard zawiera stoły, stanowiska pracy i recepcje na smukłych trójkątnych nogach. Ten modułowy system, składający się z belek konstrukcyjnych i kozłów nośnych, pozwala na zastosowanie blatów o różnej wielkości, które mogą generować wiele kompozycji, od pojedynczego biurka po szereg liniowych stanowisk roboczych. Rozwiązania te obejmują recepcję Shard i wiele stacji roboczych ze zintegrowanymi półkami lub przegrodami.

Meble biurowe firmy Citterio: doskonałość pomysłów, materiałów i wykończeńW Citterio pomysły łączą się każdego dnia z najbardziej zaawansowanymi technologiami, materiałami i wykończeniami, aby ożywić nowe projekty i produkty. Ciągłe badania prowadzone są w synergii z prestiżowymi międzynarodowymi biurami i projektantami w celu opracowania nowej generacji unikalnych produktów. Wood-Wall to ścianka biurowa, w której drewno staje się podstawowym, wyróżniającym elementem wyposażenia, a nie tylko materiałem konstrukcyjnym. Jest to symbol nowego sposobu projektowania przestrzeni roboczych poprzez poprawę jakości materiałów i ich podstawowych właściwości. W-SS to program samonośnych kabin akustycznych o konstrukcji drewnianej, doskonale sprawdzający się w biurach typu open space, gdzie konieczne jest stworzenie kameralnej i komfortowej przestrzeni do pracy indywidualnej oraz spotkań w małych grupach.

System C-SS oferuje akustyczna wyspa biurowa do spotkań oraz akustyczna budka telefoniczna, której wyraźną funkcją, ze względu na zastosowanie nowoczesnych materiałów o doskonałych właściwościach pochłaniania dźwięku, jest zachowanie prywatności użytkowników i komfortu osób zajmujących pozostałą część przestrzeni. Phonewalk to samonośny korytarz akustyczny, którego konstrukcja wywodzi się z obserwacji osób kroczących podczas rozmowy telefonicznej

Phonewalk to kabina liniowa, która umożliwia ruch, dzięki czemu statycznie zamknięta kabina może zostać zastąpiona dynamiczną przestrzenią, akustycznie i wizualnie odizolowane od otaczającego kontekstu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek