CIMENTO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CIMENTO

Producent: Cimento

Ekspresja konkretności i lekkości: oto CIMENTO®. Połączenie solidności cementu i lekkości płyt MDF, sklejki i włókno-cementu tworzy nowoczesne i niepowtarzalne otoczenie. Każdy projekt CIMENTO® jest wyjątkowy, ponieważ wykorzystanie naturalnych surowców i poszanowanie pół-rzemieślniczego procesu produkcyjnego nadają naszym powłokom i akcesoriom wyposażenia wnętrz charakter produktów wysokiej jakości wykonania. Opatentując zastosowanie prawdziwej mieszanki cementowej do różnych typów podpór, CIMENTO® pozwala wprowadzić we wszystkich środowiskach materiałową interpretację jasnego betonu elewacyjnego, przypominającego wspaniałą architekturę XX wieku.

Dbałość o środowisko reprezentowana przez CIMENTO ® przechodzi przez konkretne działania, które doprowadziły do certyfikacji FSC i PEFC.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek