CHRISTINA ARNOLDI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

CHRISTINA ARNOLDI

Producent: Christina Arnoldi

Rodzina, przyjaciele i jedzenie są sercem włoskiego stylu życia - i wartości pochodnych, takich jak silne poczucie wspólnoty i wspólnoty.

Duńska tradycja projektowania jest ścisła i prosta, i to właśnie spotkanie tej różnorodności kulturowej jest rdzeniem kopenhaskiej firmy Christina Arnoldi.

Będąc pierwszym elementem całej rodziny mebli, duży drewniany stół oddaje wszechświat i obejmuje „La Famiglia” — zarówno kolekcję, jak i te w prawdziwym życiu. Oczywiście nazwa stołu to La Grande Mamma.

Od tego czasu dla Christiny Arnoldi zaprojektowała ją sama założycielka. Przyjrzyj się bliżej pięknym aksamitnym lub skórzanym pufom, eleganckim drewnianym regałom z mosiężnymi zdobieniami, niesamowitym dużym drewnianym lustram, biurkom z wyjściem na kabel, konsolom, stołom konferencyjnym, kredensom, ławkom, poduszkom i wielu innym rzeczom. przyszłość.

Christina Arnoldi specjalizuje się w wysokiej jakości meblach na zamówienie i ręcznie wykonywanych przez najlepszych stolarzy w Danii, Włoszech i na Litwie. Każdy element kolekcji mebli Christina Arnoldi jest unikalny dla Twoich specjalnych potrzeb i życzeń.

Christina Arnoldi

Wychowana w Danii, ale spędziła połowę swojego życia we Włoszech, właścicielka i projektantka Christina Arnoldi ma podwójne obywatelstwo projektowe: jest poświęcona pięknu naturalnych materiałów, ręcznie robionym meblom i zmysłowym fakturom nawiązującym do tradycji skandynawskiego designu. Ale jednocześnie ceni włoskie podejście „Larger-than-Life” do tworzenia przestrzeni, w których bardziej a mniej jest przeciętność. Dla Christiny Arnoldi oznacza to, że meble mają zarówno nordycką wytrzymałość i jakość, jak i włoską lekkość i ożywioną elegancję.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek