CHAMELEON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CHAMELEON

Producent: Chameleon

Holenderski region Eindhoven może poszczycić się jedną z najbardziej innowacyjnych branż produkcyjnych na świecie. Tutaj na co dzień w żyłach miasta tryska kreatywna adrenalina. Z uznaną na całym świecie Akademią Wzornictwa jako źródłem nowych talentów i starymi fabrykami Philipsa na Strijp-S reprezentującym holenderski design. To właśnie w tym kreatywnym punkcie zapalnym tablice do przypinania i tablice do przypinania Chameleon czerpią inspirację i wnoszą swój własny wkład.

Posiadamy innowacyjną technologię do cięcia tablic suchościeralnych i tablic do przypinania w dowolnym pożądanym kształcie, bez konieczności ich obramowania. Rezultatem jest współczesna linia produktów o różnych kształtach, kolorach i zastosowaniach. Chameleon pasuje do każdego pomieszczenia i według własnych życzeń.

Nasze produkty są dostarczane codziennie do ponad 50 krajów na całym świecie. Od 40 lat produkcja odbywa się w naszych własnych fabrykach w Geldrop niedaleko Eindhoven. I z tego jesteśmy dumni!

Jesteśmy Smit Visual, producentem Chameleon.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek