CHAIRMENG

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

CHAIRMENG

Producent: Chairmeng

Zhejiang Chairmeng Technologies Company Limited znajduje się w Anji, Zhejiang w Chinach, założona w 2004 roku, zajmuje powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych, zatrudnia ponad 800 pracowników, w tym profesjonalny personel badawczo-rozwojowy i QC ponad 120.

100% naszych produktów są na eksport. Fabryki: fabryka stołków barowych

fabryka krzeseł biurowych

sofa, fabryka krzeseł telewizyjnych

mamy profesjonalnych pracowników do działu badawczo-rozwojowego

nasze centrum badawczo-rozwojowe ma dobry wyczucie trendów rynkowych i odkrywa nowe produkty na każdy sezon. W RD oddz. Posiadamy własny zespół projektantów w USA, Niemczech i Szanghaju. Każdego miesiąca eksportuje ponad 500 kontenerów do USA, Europy, Australii

Ameryka Południowa itp.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek