CESAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

CESAR

Producent: Cesar

Firma Cesar została założona w Pramaggiore w 1969 roku, kiedy warsztat rzemieślniczy Sante Vittorio Cester stał się nowoczesną firmą. Od tego czasu Cesar wyróżnia się na rynku krajowym i międzynarodowym jako jeden z najważniejszych i najbardziej znanych producentów kuchni. Od dziesięcioleci celem firmy jest projektowanie dobrego samopoczucia w miejscach, w których ludzie spędzają wiele godzin swojego codziennego życia. Priorytetem firmy jest zadowolenie konsumentów, którzy wybierają kuchnię Cesar pomyślaną jako miejsce interakcji i życia towarzyskiego, aby ludzie czuli się jak w domu i cieszyli się przyjemnością bycia razem. Kuchnie Cesar są całkowicie wyprodukowane we Włoszech, co stanowi uznaną na całym świecie gwarancję doskonałości. Fabryka firmy wykorzystuje najnowocześniejszą technologię, która pozwala skoncentrować większość procesów produkcyjnych w Pramaggiore, zapewniając bezpośrednią kontrolę nad każdym etapem. W firmie Cesar umiejętność łączy się z dbałością o szczegóły, aby każdy mebel był wyjątkowy i ekskluzywny.

Kuchnie Cesar: wysokiej jakości materiały, minimalistyczny designDbałość o materiały, wysoka jakość usług i pełna personalizacja to podstawowe wartości leżące u podstaw produkcji kuchni z czyste i esencjonalne linie, których minimalizm może budzić emocje. Produkty Cesar są przeznaczone zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych. Pion Kontraktów realizuje kompletne projekty wyposażenia dla sektora mieszkaniowego i komercyjnego. Marka towarzyszy klientom od zdefiniowania podstawowej koncepcji, poprzez produkcję, aż po montaż. Produkcja nie ogranicza się do wyposażenia kuchni, ale obejmuje salon, garderoby i łazienki, aby zagwarantować jednolitość stylistyczną i harmonię. Kolekcja Intarsio, mająca swoje korzenie w tradycji, jest zawsze na czasie, dzięki wprowadzeniu nowych proporcji. W kolekcji znajduje się kuchnia Art & Order zaprojektowana przez Garcię Cumini, w której dąb śródziemnomorski miesza się z zielonym marmurem gwatemalskim i której wymiary można dostosować do konkretnych potrzeb. Z drugiej strony Intarsio Classical Future to kuchnia, w której dąb kopalny łączy się z szarym marmurem Billiemi, aby zapewnić elegancki styl, który integruje różne elementy. Kolekcja N Elle to reinterpretacja projektu monolitu Cesa, którego mocnymi stronami są czyste formy, rygor i lekkość, dzięki 45-stopniowym profilom. Grubość drzwi przekraczająca 2 centymetry oraz nowe elementy ścienne i wysokie pozwalają na połączenie z innymi systemami Cesar w celu stworzenia wyróżniających się przestrzeni, które w pełni spełniają wszelkie wymagania dotyczące komfortu. Takie podejście jest szczególnie widoczne w kuchni Living by the sea z wyspą, w której dąb skandynawski miesza się z matową stalą nierdzewną

lub w kuchni Outstanding Lightness z półwyspem, w której zastosowano laminat fenix pietra połączony z lakierem strukturalnym Titanio, który tworzy przyjazna przestrzeń z czystymi, niezbędnymi liniami. W tej samej kolekcji znajduje się kuchnia Unexpected Contrast, której szara wyspa z ciemnego marmuru Saint Laurent jest absolutną gwiazdą. Blat na przekąski, zlew, płyta kuchenna i błyszczące, lakierowane szafki w kolorze popiołu uzupełniają produkt.

Kuchnie projektowe Cesar: serce i dusza każdego domuCesar postrzega kuchnię jako wyjątkową przestrzeń do spotkań i kreatywności, która może wyrazić osobowość domu w najlepszy możliwy sposób. Maxima 2.2 nie jest wyjątkiem. Jego design wyróżnia się plastycznością z ponad dziewięćdziesięcioma wykończeniami. W połączeniu z różnymi systemami otwierania, Maxima 2.2 to projekt, który spełnia współczesne potrzeby modułowości, technologii i elastyczności, przy jednoczesnym zachowaniu zasadniczych cech liniowości i dbałości o materiały. Ceramiczna kolekcja Neve i dąb Termocotto oraz laminowany blat z kamienia Brown to detale kolekcji. Kolejną doskonałą kolekcją Cesar jest Unit, dynamiczny i lekki system, który uwalnia się od ograniczeń ścian, aby modulować przestrzeń w nowy i zaskakujący sposób. Unit to idealne połączenie profesjonalizmu i domowego ciepła, tradycji i technologii, w ciągłej grze form i materiałów, struktury i wykończeń, tworząc znajomą i przyjazną przestrzeń, która jest absolutnym bohaterem domu. Aluminiowa konstrukcja otacza pojedyncze bryły różnych komponentów. Kuchnia Vernacular Gentility z wyspą jest wsparta na stali lakierowanej z efektem metalicznym, a także przyciąga wzrok laminat Fenix w kolorze czerwonym Jaipur. W kolekcji znajduje się również Creative Harmony. Kuchnia z wyspą ma konstrukcję aluminiową lakierowaną na biało jedwabiście i uchwyty z mosiądzu w kolorze szampańskim.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek