CERIM

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERIM

Producent: Cerim

Cerim to marka włoskiej doskonałości, specjalizująca się w produkcji powierzchni z gresu porcelanowego do podłóg zewnętrznych, podłóg wewnętrznych i okładzin ściennych. Dzięki swoim produktom Cerim jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o dostosowanie przestrzeni w taki sposób, aby w najmniejszym szczególe odzwierciedlała wymagania klienta. Katalog obejmuje rozwiązania w stylu country lub etno-chic, easy-chic i pop, aż po najbardziej linearne i klasyczne kolekcje o fakturach drewna, kamienia, tkaniny lub betonu. Łatwość czyszczenia, odporność na uderzenia i otarcia oraz wiele innych wyjątkowych właściwości tego pokrycia z gresu porcelanowego sprawiają, że Cerim jest idealną marką do użytku w budynkach mieszkalnych, jak również w sektorze zakwaterowania, w tym hotelach, barach, restauracjach i basenach oraz w obiektach komercyjnych. przestrzenie, takie jak np. sklepy. Część dzienna i nocna, kuchnia i łazienka to przestrzenie, które maksymalnie wykorzystują niezwykłe właściwości fizyczne i estetyczne produktów Cerim. Od tego czasu Cerim zwraca szczególną uwagę na zrównoważony rozwój i środowisko. Oprócz usunięcia azbestu obecnego w zakładzie i po zainstalowaniu punktu zrzutu dla wszystkich osób mieszkających w okolicy zakładu produkcyjnego, Cerim jako pierwsza firma na świecie uzyskała certyfikat UNI EN ISO 50001 w zakresie polityka zarządzania energią. W obiekcie materiały i ludzie przemieszczają się pojazdami elektrycznymi, a praca w miejscu pracy jest zawsze bezpieczna i zrównoważona etycznie. Cała woda wykorzystywana w cyklu produkcyjnym jest odzyskiwana i to samo dotyczy odpadów. Energia jest bezpośrednio pozyskiwana z paneli słonecznych, które pokrywają powierzchnię 45 000 metrów kwadratowych i są uzupełniane przez dwa systemy kogeneracji.

Podłogi i pokrycia firmy Cerim: gres porcelanowy do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznychCerim oferta garniturów z gresu porcelanowego zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz . Na przykład Material Stones to sztandarowy produkt w branży pokryć zewnętrznych. Składa się z pokrycia z gresu porcelanowego szkliwionego z efektem kamienia, dostępnego w różnych grubościach i wykończeniach, aby nadać niepowtarzalny klimat na tarasie, przy basenie lub patio. Szczegóły Drewno idealnie nadaje się do pokrycia przestrzeni wewnętrznych, a jego cechą szczególną jest możliwość wiernego odwzorowania oszałamiającego efektu drewna, który natychmiast przywołuje „naturalną” scenerię, w której mieszka się przyjemnie. Ten produkt jest dostępny w różnych kolorach i dobrze łączy się z różnymi style mebli od minimalistycznych po skandynawskie, rygorystyczne i jednocześnie czarujące. Również Hi-Wood of Cerim oferuje wspaniały efekt drewna, ale jest specjalnie zaprojektowany do użytku w pomieszczeniach i na pierwszy rzut oka można zauważyć piękne słoje, które są typowe dla szorstkiego drewna, z którego czerpie inspirację. Nowoczesna, liniowa i dostępna z błyszczącym wykończeniem (jedyny model Cerim, który ją posiada) ta porcelanowa podłoga kamionkowa wnosi odcienie natury do kuchni lub łazienki i jest dostępna w różnych odcieniach brązu i szarości.

Cerim, od jej narodziny dla Florim GroupCerim została założona w 1962 roku w Mordano (w pobliżu Imoli) i od razu stała się punktem odniesienia w produkcji sektora ceramicznego w regionie Faenza. Pierwsze kolekcje koncentrowały się na produkcji pokryć z białej pasty, chociaż dość szybko pojawiła się gres porcelanowy, torując drogę do obecnej produkcji. Rok 1990 był punktem zwrotnym w Cerim, kiedy to przejęła ją grupa Florim, gigant w projektowaniu i pokrywaniu cennych powierzchni. W świecie tej dużej grupy złożonej z wielu innych firm Cerim jest synonimem koloru, żywotności i wyjątkowości. Jej kolekcje dobrze dopasowują się do wielu przestrzeni w domu, a jednocześnie są niepowtarzalne, ozdobne i efektowne. Pozwala to na uzupełnienie stylu mebli o powierzchnie, które odzwierciedlają zamiłowanie do piękna. Pokrycia z gresu porcelanowego firmy Cerim świetnie nadają się do podkreślenia przestrzeni, dodania jej wyrazistości, co jest również możliwe dzięki szerokiej gamie rozwiązań, które nie są w stanie nikogo niepokoić. Dziś marka ta oferuje coraz bardziej wydajne materiały, o różnych grubościach i osobliwych wykończeniach, które pasują również do przestrzeni komercyjnych. Niuanse nawiązujące do marmuru, betonu i drewna naturalnie integrują się z każdym otoczeniem, zaspokajając estetyczne i funkcjonalne potrzeby każdego miejsca użytkowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek