CERAMICHE KEOPE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICHE KEOPE

Producent: Ceramiche Keope

Ceramiche Keope, młoda i dynamiczna firma należąca do Concorde Group, o zdolności produkcyjnej ponad 5 milionów metrów kwadratowych szlachetnej gresu porcelanowego, jest dziś jedną z firm referencyjnych w tym ważnym sektorze. Pierwszy i przyszłościowy wybór wyposażenia firmy w innowacyjny system do produkcji gresu pełnoceramicznego oraz nieustanne inwestycje w najlepsze technologie były z pewnością jednym z głównych czynników sukcesu tej młodej i dynamicznej firma ceramiczna.

Dzisiaj seria Keope jest idealna do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, mieszkalnych lub komercyjnych. Stałe zaangażowanie w doskonalenie wszystkich etapów produkcji, dokładne badania wszystkich zmian na rynku, wykorzystanie wszystkich dostępnych zasobów i chęć zapewnienia pełnej satysfakcji klienta to główne elementy, które doprowadziły do sukcesu firmy Keope w ponad 80 krajach. na całym świecie. Ceramiche Keope, założona jako firma specjalizująca się w gresie porcelanowym w kolorze rustykalnym, rozszerzyła swoją ofertę o nowoczesne produkty, zarówno do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego, do środowisk komercyjnych i mieszkaniowych. Doświadczenie, innowacyjność technologiczna, dbałość o klienta i projektanta to kluczowe elementy, na których skupiły się laboratoria badawcze Keope. Ceramika zgodna z nowoczesnymi trendami dla środowisk, które chcą wyróżniać się oryginalnością i pięknem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek