CERAMICHE CAESAR

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICHE CAESAR

Producent: Ceramiche Caesar

Ceramiche Caesar od ponad 30 lat jest synonimem wysokiej jakości kamionki porcelanowej produkowanej we Włoszech. Założona w 1988 roku w Fiorano Modenese, w samym sercu jednej z najważniejszych dzielnic ceramicznych na świecie, firma od początku swojej działalności skupiała się na produkcji kamionki porcelanowej. Ciągłe badania nad materiałami i dbałość o design przyczyniły się do sukcesu Ceramiche Caesar, najpierw na poziomie krajowym, a następnie na całym świecie. Z roczną produkcją 6 milionów metrów kwadratowych ceramiki, eksportowanej do 90 krajów, w tym do Chin, Kanady, Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, Ceramiche Caesar jest dziś punktem odniesienia dla asortymentu podłóg oraz powłok wewnętrznych i zewnętrznych, nie tylko dla klientów końcowych, ale także dla projektantów, architektów, detalistów i firm budowlanych. O sukcesie świadczą liczby, ale także liczne nagrody, jakie firma otrzymała na przestrzeni lat. W szczególności Ceramiche Caesar jest czołowym graczem we włoskiej nagrodzie Design Competition w konkursie na płytki, nagrody stworzonej w celu nagradzania architektów i projektantów, którzy wykorzystują w swoich projektach gres porcelanowy. Firma otrzymała 12 takich nagród w kategoriach mieszkaniowych, komercyjnych i instytucjonalnych oraz dziewięć wyróżnień. Potwierdzając swoje międzynarodowe powołanie, w 2009 roku firma stworzyła Caesar Design Center, mieszczące się w stolicy Wielkiej Brytanii, dziś miejsce spotkań twórców z całego świata.

Ceramiche Caesar: wykładziny podłogowe i ścienne do miejsc publicznych i prywatnych Oferty katalogowe Ceramiche Caesar rozwiązania zarówno dla osób prywatnych, jak i profesjonalistów, proponując wykładziny ścienne i podłogowe zaprojektowane tak, aby znaleźć przestrzeń zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych. Obecność alternatyw dla wnętrz i na zewnątrz sprawia, że oferta Ceramiche Caesar jest niezwykle różnorodna. Na przykład Dual Step to porcelanowa posadzka z kamionki, idealna do pokrywania schodów i stopni. Æxacta to natomiast samonośna podłoga antypoślizgowa, która najlepiej wyraża innowacyjny charakter włoskiej firmy. Dolna powłoka wykonana jest z korka, materiału antypoślizgowego, natomiast obrzeże obwodowe z ABS, z funkcją antywstrząsową.

Technologia spotyka się ze stylem Made in Italy również w przypadku Safety, oryginalnej gresu porcelanowego wniosek. Jest to wyczuwalna w dotyku podłoga składająca się z gładkiej powierzchni przeplatanej płaskorzeźbami, zaprojektowana z myślą o ułatwieniu chodzenia osobom niewidomym i niedowidzącym, ponieważ jest łatwo dostępna nawet za pomocą białej laski. Propozycja szczególnie wrażliwa na potrzeby publiczności, która odniosła sukces na arenie międzynarodowej. Ceramiche Caesar wykazuje szczególne zainteresowanie innowacjami technologicznymi z linią Aquae, dedykowaną do wellness i basenów, idealną do parków wodnych, centrów odnowy biologicznej lub obiektów prywatnych. W kolekcji znajdują się wszystkie rozmiary odpowiednie zarówno do wnętrza wanny, jak i do krawędzi, z gresu porcelanowego o wysokim współczynniku antypoślizgowości.

Powłoki z gresu porcelanowego do użytku wewnątrz i na zewnątrz Dla Ceramiche Caesar gres porcelanowy jest głównym materiałem powłok i podłogi: są hipoalergiczne, trudnopalne, trwałe i przyjazne dla środowiska, dzięki czemu idealnie nadają się do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wśród innych cech kamionki porcelanowej jest szczególnie plastyczny z estetycznego punktu widzenia. Jednym z przykładów jest Hike, wykładzina wewnętrzna z ciekawym efektem drewna, lub Core Hand, wykładzina ścienna przypominająca wyglądem powierzchnie z kamienia lawowego, która może ozdobić każde otoczenie, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nie brakuje propozycji dedykowanych do najbardziej nowoczesnych i minimalistycznych wnętrz. Powłoka Built, z efektem cementu, nadaje nowe znaczenie wykończeniom wnętrz, dając zaskakujący efekt.

Kolekcja Meet wnosi na światową sławę gres porcelanowy imitujący drewno, dostępny w różnych wariantach, od Meet Eclectic Brown, charakteryzującego się poprzez ciemną i intensywną barwę, przechodzącą przez ciepłe odcienie Meet Allure Azel, aż po bardzo wyraźną Meet Scandi White. Dostępne rozmiary to klasyczne listwy prostokątne lub listwy skośne w jodełkę, które wraz z ozdobnymi wstawkami i specjalnym blatem chrzcielnym dają możliwość indywidualnego i zgodnego z dowolnym stylem wyposażenia. Kolekcja Anima prezentuje eleganckie i wyrafinowane powierzchnie marmuru, takie jak Calacatta, Dark emperador, Marfil czy Statuario Venato. Anima Ever to niezwykle wszechstronna powłoka z efektem marmuru, która odtwarza najlepsze marmury w 3 wykończeniach i 6 rozmiarach, modulowanych w różnych grubościach odpowiednich do podłóg, okładzin ściennych i mebli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek