CERAMICA VOGUE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICA VOGUE

Producent: Ceramica Vogue

Ceramica Vogue to włoska firma i członek grupy Altaeco, która projektuje i produkuje wykładziny podłogowe i ścienne z płytek ceramicznych i gresu porcelanowego.

Firma, założona w 1978 roku z siedzibą w Vergnasco di Cerrione, od razu wyznaczyła wysokie standardy zarówno w zakresie estetyka i jakość swoich kolekcji w kamionce emaliowanej. Obszerny katalog produktów obejmuje szeroką gamę formatów i wykończeń. Karpiówki można łączyć na wiele sposobów i spełnią najróżniejsze życzenia klientów. Nie można nie wspomnieć o dwóch personalizowanych kolekcjach: Vogue System i Vogue Special.

Ceramica Vogue może polegać na doskonałej sieci sprzedawców, a jej produkty są dystrybuowane nie tylko we Włoszech, ale także w wielu innych krajach, przede wszystkim w Rosji i Chinach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek