CERAMICA SANT'AGOSTINO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICA SANT'AGOSTINO

Producent: Ceramica Sant'Agostino

Ceramica Sant'Agostino została założona ponad pięćdziesiąt lat temu, aby oferować wysokiej jakości produkty o wysokiej wydajności, oparte na badaniach technologicznych, najlepszych materiałach i wyjątkowym wzornictwie. Te charakterystyczne elementy zapewniły marce międzynarodowy zasięg. Dziś Ceramica Sant'Agostino dalej rozwija swój potencjał, zwiększając elastyczność procesów produkcyjnych i stale podnosząc jakość. Wartości firmy są jasno wyrażone w projekcie Ecoquality, który realizuje ambitne cele rozwoju technologii, wspierania etyki i promowania zrównoważonego rozwoju. Marka uchwaliła plan prowadzenia produkcji najwyższej jakości okładzin ściennych i podłogowych w pełnej zgodności z europejskimi i międzynarodowymi przepisami ochrony środowiska. Firma stawia na pierwszym miejscu wymiar ludzki, uznając, że konsumenci domagają się coraz bardziej ekologicznych produktów. O jakości Ceramica Sant'Agostino świadczą również liczne certyfikaty, takie jak Ecolabel i Certiquality. Ponadto firma jest zaangażowana w tworzenie ekologicznych produktów budowlanych, które maksymalizują wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu.

Ceramica Sant'Agostino: made in Italy tradycja dla pokryć podłogowych i ściennychCeramica Sant'Agostino stoi przed ciągłym wyzwaniem tworzenia unikalnych materiałów w oparciu o odkrywanie nowych i oryginalne powierzchnie ceramiczne, które gwarantują wysokiej jakości wzornictwo. Marka może się poszczycić szeroką gamą rozwiązań, w tym Silkystone, kolekcją gresów imitujących kamień w różnych odcieniach kolorystycznych o esencjonalnym, minimalistycznym i niezwykle naturalnym stylu. Kolekcja Intarsi oferuje rozwiązania podłogowe lub płytki ścienne z gresu porcelanowego, które dzięki łączeniu różnych materiałów tworzą oryginalne wykończenia. Dzięki wysokiej jakości porcelanowej kamionce moduły są wszechstronne, wytrzymałe i praktyczne. Indywidualność kolekcji polega na umiejętnym łączeniu elementów zdobniczych inspirowanych włoską tradycją meblarstwa z potrzebami współczesnego stylu życia. Światło drogocennych i świetlistych pereł Akoya hodowanych na morzach Dalekiego Wschodu ożywia świecącą i dynamiczną kolekcję Akoya. Płytki podłogowe i ścienne Akoya są synonimem promiennej głębi uzyskanej dzięki wyjątkowej technice polerowania, która zwiększa przejrzystość i jasność. W kolekcji dostępne są wersje Akoya Ocean, Akoya White, Akoya Silver, Akoya Ivory.

Efekty drewna lub marmuru dla podłóg Ceramica Sant'Agostino Stymulowana historią nowoczesnych powierzchni z gresu porcelanowego, Ceramica Sant'Agostino dąży do osiągnięcia wyrafinowanej równowagi minimalizmu , naturalność i jakość materiału. Podłogi i ściany z gresu porcelanowego, które odtwarzają różne efekty – takie jak marmur i drewno – są podstawowymi elementami produkcji Ceramica Sant'Agostino. Kolekcja Colorart kreatywnie interpretuje słoje i kolory drewna. Ceramiczne drewno jest polerowane i malowane, aby ożywić naturalne elementy - światło, wodę, ziemię, węgiel - które można wykorzystać z doskonałym efektem do dekoracji sugestywnych przestrzeni mieszkalnych, komercyjnych i kontraktowych. Ceramica Sant'Agostino naśladuje doskonałość marmuru w kolekcji Themar, inspirowanej delikatnymi niuansami marmuru Bianco Lasa, znanego również jako białe złoto

chromatyczną głębią Grigio Savoia

wyrazistą siłą i czystością Statuario Venato

oraz uniwersalnością ciepło Crema Marfil. Cechy marmuru są odwzorowane z bogactwem materiałów i perfekcją detali, nadając tej ceramice wyjątkowego piękna i naturalnych cech. Themar oferuje również eklektyczne rozwiązania dla pokryć ściennych w budynkach mieszkalnych lub komercyjnych i może ozdobić każdą przestrzeń swoimi zaawansowanymi właściwościami technicznymi. Linia Themarwall Shangai, kolekcja białych płytek do ciała z wyrafinowanymi detalami technicznymi i estetycznymi, oferuje eleganckie wykończenia odpowiednie do łazienek publicznych lub mieszkalnych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek