CERAMICA RONDINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICA RONDINE

Producent: Ceramica Rondine

Wyrafinowany design, funkcjonalność, szacunek dla otoczenia i najnowocześniejsze technologie: to cechy charakterystyczne kolekcji Ceramica Rondine, firmy z Emilii, która jest liderem w produkcji pokryć podłogowych i ściennych z gresu porcelanowego i od obecna w okolicy od 1961 r.

Zawsze bacznie obserwując nowe trendy i ewolucję stylów dyktowanych przez rynek, Rondine produkuje serie materiałów ceramicznych, które są w stanie zaoferować gustowne, wyrafinowane podejście do najbardziej oryginalnych faktur, takich jak drewno , marmuru, betonu, kamienia i metali, łącząc je ze wszystkimi technicznymi właściwościami gresu: mrozoodporną, mrozoodporną i wodoodporną.

Dużą i radością firmy jest przede wszystkim projekt Brick Generation, obejmujący linie produktów, które odzwierciedlają wszystkie industrialny urok cegły, który zaskarbił sobie m.in. znanego architekta wnętrz Andreę Castrignano, który w większości swoich produktów wykorzystuje kolekcję Brick.

zrzeszona sieć autoryzowanych sprzedawców w całych Włoszech, Ceramica Rondine posiada trzy fabryki: jedną w Rubiera, która produkuje kolekcje porcelany gresowej w dużych formatach rektyfikowanych do 60x120 i 80x80, jedną w Vetto do produkcji małych rozmiarów, takich jak płytki ceglane i drewno - gres ceramiczny efektowy, oraz w Sassuolo do produkcji rozpylonych brył ceramicznych, surowca niezbędnego do produkcji gresu porcelanowego

pozwala to Grupie zachować pełną kontrolę nad procesem produkcji

Kolekcje Rondine są w stanie odpowiedzieć na wszystkie wymagania projektowe i stylistyczne w segmentach mieszkaniowym, kontraktowym i komercyjnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek