CERAMICA GLOBO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 66 elementów

CERAMICA GLOBO

Producent: Ceramica Globo

Od 1980 roku historia sukcesu Koncentracja na zwiększaniu wartości zasobów ludzkich i zrównoważonych relacjach ze środowiskiem, doprowadziła Ceramica Globo do pozycji lidera w branży higieny i mebli łazienkowych.

Zawsze zaangażowana w zrozumienie gustów i nowych mód , Ceramica Globo patrzy w przyszłość ciągłymi innowacjami procesowymi i produktowymi, które wymagają integracji wielu różnych kompetencji, od projektowania po inżynierię, od chemii materiałów po logistykę, od marketingu po socjologię.

Wkład pomysłów, kreatywność i profesjonalizm możliwości zespołu zaangażowanego w te procesy pozwalają na tworzenie produktów o niekwestionowanej jakości, niezawodnych, zaawansowanych technologicznie i bardzo stylowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek