CERAMICA CONTINUA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICA CONTINUA

Producent: Ceramica Continua

Ceramica Continua®: pierwsza i jedyna bezszwowa podłoga ceramiczna.

CeramicaContinua® to podłoga, która łączy w sobie piękno i ceramikę z innowacyjnym wyglądem ciągłej i bezspoinowej podłogi, bez łączeń. Pokonał granicę wymiarów, zmieniając kombinację przestrzeni i estetyki. Powierzchnia jest teraz rozciągnięta w jeden monolit, co ma niepowtarzalny urok.

CeramicaContinua® wykorzystuje koncepcję i właściwości ceramiki i nakłada je na podłogę, proponując nowe zastosowanie tego materiału w każdej innej przestrzeni. Filozofią naszej marki jest wyjście poza prostą ideę ceramiki jaką znamy, aby zdeklasować ideę ceramicznej kafelkowej podłogi.

CeramicaContinua® to dziś jedyna podłoga bez łączeń. Jest to najlepsza opcja na rynku dzięki swoim szczególnym cechom, takim jak jakość, wytrzymałość, żywotność, a także piękno samego materiału.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek