CERAMICA CIELO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 153 elementów

CERAMICA CIELO

Producent: Ceramica Cielo

Ceramica Cielo to włoska firma z siedzibą w Viterbo, która projektuje i sprzedaje armaturę łazienkową, wanny, prysznice i meble łazienkowe oraz oferuje innowacyjne rozwiązania o wyrafinowanym designie. Zrodzona z intuicji Alessio Coramusi, następcy rodziny mistrzów garncarskich, firma od początku swojej działalności dążyła do tworzenia ręcznie robionych kolekcji ceramicznych o rozpoznawalnym designie, który podnosi wartość surowca. Po pierwszych kolekcjach umywalek, produkcja Ceramica Cielo skierowała się w stronę kreacji o oryginalnym, współczesnym wzornictwie. Współpraca z wybitnymi projektantami oznacza przejście firmy od wymiaru rzemieślniczego i lokalnego do międzynarodowego, poprzez ścieżkę obfitującą w sukcesy związane zarówno z marketingiem, jak i krytyką. Dzięki skokowi jakościowemu i przywiązaniu do wartości Made in Italy, katalog obfituje w wielokrotnie nagradzane produkty, które są dziś uważane za prawdziwe ikony.

Dodatkowym znakiem rozpoznawczym firmy jest paleta kolorów Le Terre del Cielo, zrealizowany po latach badań. Obejmująca unikalne odcienie i odcienie, ta paleta kolorów może być zastosowana do całych mebli łazienkowych, podnosząc wartość elementu ceramicznego i przyczyniając się do tworzenia spersonalizowanych elementów, które nadają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego. Linie kolorystyczne Le Terre di Cielo zostały uhonorowane licznymi nagrodami, takimi jak Muuz International Award 2014 i German Design Award 2015. Każdy produkt tej marki jest ręcznie zdobiony, niosąc cały urok rękodzieła. Łazienka zrezygnowała z funkcji użytkowej, by stać się przestrzenią domu o własnym stylu i designie.

Meble łazienkowe według badań stylistycznych Ceramica CieloCeramica Cielo prowadzą do powstania mebli, które odświeżają i reinterpretują klasyczną estetykę. Czasami jednak kreatywność zostaje uwolniona. Tak jest na przykład w przypadku wolnostojących umywalek Catino Tondo i Catino Doppio sygnowanych przez zdobywców nagrody Red Dot Award 2017 Andreę Pariso i Giuseppe Pezzano. Konstrukcja nośna takich elementów, dostępnych w szczotkowanym brązie i stali nierdzewnej, harmonijnie komponuje się z ceramicznymi i marmurowymi blatami. O wszechstronności kolekcji Ceramica Cielo po raz kolejny świadczy umywalka ścienna Enjoy 120 autorstwa Karima Rashida, nagrodzona nagrodą Good Design Award w 2016 roku. Ceramiczna struktura, która może być w pełni dopasowana do gustu, gdzie minimalistyczne linie są cechą charakterystyczną które jednak nie szkodzą jego użyteczności i poręczności. Wolnostojąca umywalka Tiberino, uhonorowana nagrodą German Design Award 2016, jest rozpoznawalna dzięki swojej wolnostojącej konstrukcji i cylindrycznemu kształtowi, który ma na celu zminimalizowanie zajmowania przestrzeni. Połączenie drewna i ceramiki doskonale wyraża się w umywalkach z kolekcji Cielo o minimalistycznym wyglądzie. Wśród bestsellerów firmy, wyrastających z jedności różnych percepcji, doświadczeń i wizji, chwalonych zarówno za estetykę, jak i funkcjonalność, warto zwrócić uwagę na uhonorowaną nagrodą Good Design Award kolekcję Le Giare marki Claudio Silvestrin. To samo uznanie przypadła umywalce Amedeo autorstwa Karima Rashida, znanej z miękkich linii i dostępnej w wariancie wolnostojącym i nablatowym. toaleta i bidet w wersjach wiszących, podłogowych, a nawet monoblokowych. Linia Shui Paolo D'Arrigo charakteryzuje się klasyczną i współczesną elegancją, a obok umywalek i szafek łazienkowych można znaleźć również armaturę łazienkową dostępną w wersji wiszącej lub wolnostojącej BIG. Kolekcja armatury łazienkowej Smile oferuje praktyczne rozwiązania dla małych łazienek dzięki wersji Smile Mini o szerokości zaledwie 48 cm lub monoblokowej wc w formacie 62 cm. Umiejętność dodawania stylu Ceramica Cielo do elementów, które zwykle są brane pod uwagę tylko ze względu na ich funkcjonalność, jest jeszcze bardziej widoczna dzięki pisuarowi Ball od 5.5 designstudio. Produkty te zostały wyróżnione różnymi nagrodami, takimi jak Red Dot Design award 2014 i wyróżniają się osobliwym wykonaniem i miękkimi kształtami. Ceramica Cielo to nie tylko designerskie meble łazienkowe

de facto jej oferta obejmuje również inne zastosowania stylistyczne. W ofercie akcesoriów i dekoracji do domu znajdują się na przykład lustra ścienne o różnych kształtach i rozmiarach. Również w tym przypadku imponuje, jak dostosowują się do różnych stylów proponowane rozwiązania. Kolekcja Arcadia, w skład której wchodzą wolnostojąca wanna Cibele oraz wolnostojąca szafka podumywalkowa Tiberino, poszerza ofertę o szereg praktycznych i funkcjonalnych luster o chwytliwym designie. Na przykład lustro teleskopowe Argo firmy Studio APG sprawia, że wymiar geometryczny jest jednocześnie elementem strukturalnym i emocjonalnym. Lustro Polifemo o prostokątnym kształcie jest wyposażone w powiększające uchylno-obrotowe lusterka boczne

z drugiej strony lustro EOS-C autorstwa Andrei Pariso i Giuseppe Pezzano ma prostokątny kształt o zaokrąglonych krawędziach, wzmocniony drewnianym profilem, który posiada oświetlenie obwodowe LED. Ten duet projektantów podpisał także lustro ścienne Pan, modułowe i o minimalistycznych liniach. Oświetlony energooszczędnymi światłami LED, może być instalowany na wiele różnych sposobów, samodzielnie lub w połączeniu z kabiną.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek