CERAMICA BARDELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CERAMICA BARDELLI

Producent: Ceramica Bardelli

Firma Ceramica Bardelli została założona w latach 60-tych jako pracownia ceramiki szklarskiej, której wysokiej jakości produkty szybko pojawiły się na rynku. Zaangażowanie firmy w projektowanie rozpoczęło się na poważnie w latach 80. XX wieku. Dzięki najwyższej jakości szkliwom, modułowości i gamie kolorystycznej Ceramica Bardelli natychmiast stała się popularną interpretatorką trendów w branży projektowej i meblarskiej. Dziś Bardelli jest światowym liderem w dziedzinie glazurowanych płytek ceramicznych i mozaik ceramicznych do zastosowań mieszkaniowych, kontraktowych i biurowych. Tradycja, innowacyjność, ręcznie robiona doskonałość „made in Italy” i wyjątkowy design zapewniły marce międzynarodową reputację w sektorze płytek ściennych i podłogowych. W Ceramica Bardelli niepowtarzalny, ręcznie robiony wystrój łączy się z włoskim kunsztem i designem.

Ceramika designerska Bardelli: Made in Italy dla pokryć podłogowych i ściennychAutentyczna ceramika designerska marki Bardelli powstaje w wyniku umiejętnych rąk rzemieślników, co gwarantuje wysoką jakość, niepowtarzalne detale, oryginalne odcienie i subtelne niuanse. Bardelli nie standaryzuje swojej produkcji, ale ufa swoim rzemieślnikom, że wykorzystają najbardziej odpowiednie techniki do wykonywanych zadań - od rysowania odręcznego, przez szablony, przez "skoczenie" do technik mieszanych w celu uzyskania wysokiej rozdzielczości detali. Kilka kroków prowadzi do powstania jednej płytki

nowoczesne procesy przemysłowe i wyrafinowana ręcznie wykonana dekoracja łączą kilka technik, aby wiernie przenieść twórczość artysty na przedmiot ceramiczny. Od dziesięcioleci misją Bardelli jest utwierdzanie się w roli lidera branży i sponsora ręcznie robionej ceramiki zaprojektowanej i wyprodukowanej w całości we Włoszech.

Soda to porcelanowa wykładzina podłogowa z kamionki, nadająca się zarówno do użytku wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kolekcja, której kuratorem jest Daria Zinovatnaja, wyróżnia się jasnymi kolorami i dobrze zdefiniowaną geometrią w trzech językach dekoracyjnych i tyluż rodzinami kolorów. Wzór i wzór każdej indywidualnie dekorowanej płytki opowiadają wyjątkową „historię kolorów”, która pasuje do płytek w jednolitym kolorze w neutralnych odcieniach jasnej szarości, gołębiej szarości i kości słoniowej. Soda, dzięki umiejętnemu i wyrazistemu połączeniu kolorów i geometrycznych wzorów, jest idealna na podłogi i ściany, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Kolekcję można dostosować do nowoczesnych i przestronnych budynków

starych domów wyposażonych w antyki

a także wyrafinowanych wnętrz niemieszkalnych, takich jak butiki, hotele, bistra, patia i tarasy

i okładziny ścienne. Płytki dostępne są w kolorze kości słoniowej, antracytowym, czarnym i terakoty. Ich krawędzie są ozdobione, aby podkreślić estetykę płytek i przekształcić ukształtowaną i kolorową spoinę w element łączący – podobnie jak zamek błyskawiczny, od którego wzięła się nazwa kolekcji.

Ten sam materiał i funkcjonalność charakteryzują kolekcję Pittorica zaprojektowaną przez Studiopepe. Pittorica eksploruje rozległy świat współczesnych kolorów i form, które harmonijnie ze sobą współgrają. Odpowiednia do wnętrz kolekcja posiada jedwabiście matowe wykończenia, które nadają nowoczesności, elegancji i rygoru każdej przestrzeni. Dekoracyjne formaty kwadratowe i prostokątne Pittorica nadają nowy charakter każdemu wnętrzu.

Ceramiczne okładziny ścienne i podłogowe Bardelli: kolory, kształty i style dla każdego wnętrzaBardelli Ceramica oferuje szeroką gamę ceramicznych rozwiązań podłogowych i ściennych, aby stworzyć wyjątkowe przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne. Eve, kolekcja płytek ceramicznych do ścian wewnętrznych zaprojektowana przez Marcela Wandersa, jest elegancka i wyrafinowana. Dwustronnie wypalona płytka jest w całości ręcznie dekorowana na matowym tle. Dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych kolekcja z wytwornością ozdobi każdą przestrzeń. Każda płytka ma starannie wykonane, ręcznie wykańczane wykończenie szczotkowane przez dwie osoby, aby wiernie odwzorować pierwotną intencję holenderskiego projektanta.

Kolekcja Lines z gresu porcelanowego imitującego cement, zaprojektowana przez Storagemilano, może być stosowana do podłóg i ścian. Kolekcja może być aranżowana w różnych wzorach dzięki różnym formatom

dostępna jest w dwóch wersjach, płaskiej lub trójwymiarowej, wzbogaconej mosiężnymi wstawkami dla stworzenia napięcia materiału i eleganckiego graficznego wystroju. Indywidualność kolekcji tkwi w kontraście między surowym betonem a ręcznie wklejanymi metalowymi listwami, kontrastem, który nadaje płytkom niepowtarzalny charakter

są dostępne w trzech rodzinach kolorystycznych - jasnoszarym, błotnym i antracytowym

Bardelli: e- handel na wykładzinach Maximus DesignUnique do podłóg i ścian. Produkty Ceramica Bardelli dostępne są w sklepie internetowym Maximus Design w szerokiej gamie kolorów i rozmiarów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek