CELEGON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CELEGON

Producent: Celegon

Celegon Srl to włoska firma specjalizująca się w produkcji systemów okuć do mebli i drzwi wewnętrznych.

Na rynku od ponad 40 lat z opatentowanymi technologiami współpracuje z wiodącymi firmami z branży meblarskiej w zakresie opracowywania rozwiązań mających na celu optymalizację przestrzeni.

Specjalizuje się w rozwoju i produkcji oryginalnych systemów, a dzięki partnerstwu z uznanymi projektantami w branży tworzy nowe rozwiązania technologiczne, które wzbogacają alternatywy projektowe w rękach architekta i dekoratora, rozwiązując z prostotą problemy związane z dostępnością i zarządzaniem przestrzeniami wewnętrznymi.

W ostatnich latach Celegon opracował, opatentował i rozpowszechnił technologie otwierania ERGON® i COMPACK living, innowacyjne systemy okuć, które wzbogaciły asortyment otworów wewnętrznych poprzez poprawę dostępności i wykorzystanie przestrzeni, dzięki dużej niezawodności technologii, wyrażonej produkcją dotyczy każdego rodzaju wykończenia drzwi wewnętrznych.

Jakość i niezawodność produktów jest dla firmy Celegon priorytetem. Systemy okuć przeszły testy wytrzymałościowe dla 100 000 otwarć/zamknięć, zgodnie z wymogami najsurowszych norm europejskich.

System ERGON® Living: rewolucjonizuje koncepcję drzwiSystem ERGON® Living pozwala na równoczesny obrót i translację drzwi podczas ich otwierania i zamykania, zmniejszając w ten sposób wymiary o 50% i tworząc bardziej dostępne przestrzenie wewnętrzne, zwłaszcza dla mniejszych środowisk, a przede wszystkim zaspokajające potrzeby osób niepełnosprawnych poruszających się na wózku inwalidzkim.

Również dzięki dwukierunkowe otwieranie ERGON® Living rozwiązuje problemy związane z drogami wyjścia z miejsc publicznych.

technologia ERGON® jest obecnie dostępna z opatentowanymi systemami okuć ERGON® Living (Living ERGON® S40, ERGON® Living TE, ERGON® Living TE Slim i ERGON® Ocean) oraz linia drzwi ERGON® Community.

System COMPACK living®: oszczędność miejsca, redukcja wymiarów Dzięki skonsolidowanej współpracy z Massimo Bonetti Design firma Celegon opracowała system COMPACK Living®, innowacyjne rozwiązanie otwierania do wewnętrznych drzwi składanych.

Mechanizm jest niezawodny, łatwy w obsłudze, a dzięki tradycyjnej klamce umożliwia boczne złożenie drzwi na ścianie (otwarcie 180°) lub w klasycznym pozycja prostopadła (otwarcie 90°) bez użycia szyn i prowadnic. Ruch jest bardziej płynny i cichy, a co ważniejsze, bardziej stabilny niż tradycyjne systemy szynowe.

Linia COMPACK living® obejmuje serie COMPACK living® 180° i COMPACK living® 90°.

Drzwi Linea Community: solidność spotyka designUważając na potrzeby sektora publicznego, Celegon stworzył Linea Community, serię drzwi zaprojektowanych dla społeczności pod względem maksymalnej ergonomii, trwałości i jakości.

Przeznaczone do miejsc szczególnie aktywnych (takich jak szpitale, domy opieki, ośrodki sportowe, biura i zatłoczone miejsca), są skonstruowane w taki sposób, że dostęp do różnych środowisk jest prostą operacją i jest zgodny z obowiązującymi przepisami bezpieczeństwa.

Linea Community obejmuje drzwi wspólnotowe ERGON® i drzwi wspólnotowe NORMAL oraz drzwi przesuwne na zewnątrz/ wewnątrz ściany.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek